reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2017 dbają o formę :)

Mierzylam się dziś i wazylam ale jest to samo co tydzień temu to aż przykro pisac. Nie popisalam się:p

11.09 56,3kg / talia 75 pępek 83 pośladki 93 udo 52

18.09 56,3kg / talia 73 pępek 84 pośladki 93 udo 52



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ooo trafiłam tu do was.
Właśnie wczoraj myślałam co mogę ćwiczyć po cc. Niby wszyscy mówią " możesz powoli ćwiczyć, tylko się nie forsować" ale co znaczy powoli i jakie ćwiczenia żeby się nie forsować??
Chyba muszę się wybrać do fizjo i niech mi coś konkretnego wybierze.
Myślę też o siłowni, u mnie jest taka specjalnie dla kobiet i podobno karnet na rano, jest tańszy.
Z jedzeniem...różnie. Raz nie dużo i zdrowo, a innym razem byle co i wieczorem.
Na pewno bie wolno takich brzuszkow na wprost, tylko takie skosne:)
 
Pumelova, a ja jestem +0.6 kg względem tamtego tygodnia, to dopiero fail :p uroki wyjazdu :D

...a centymetr ZNÓW zgubiłam....
 
Dziś mam coś wybitnie zły dzień... Chciałam iść w trójkę na spacer żeby nastrój sobie poprawić i co? Z moim szczęściem po 5 minutach byliśmy świadkami bójki gdzie jeden drugiemu tak przywalił że trzeba było wzywać karetkę... Odesłałam męża z wózkiem do domu, sama zostałam, a ostatecznie poszkodowany uciekł... i tyle z mojego spaceru z rodziną...

...a że ja stres zajadam słodyczami no to wpadło dość sporo czekolady...
 
Aim ja w ten pon odpuscilam mierzenie. Bo wesele było i boję się wejść na wage

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie waga i wymiary bez zmian. Ćwiczę, ale dieta od soboty to masakra... muszę się znowu ogarnąć.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tam się mierzę i ważę w pt:-p Ostatnio waga stała, a w brzuchu spadło 5 cm. Dziś zrobiłam15 min na uda i 15 min na brzuch z Sukcesu Chody;-) ;)K mi tak pomagał, że prawie nie dałam rady skończyć:-p
 
Do góry