reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2017 dbają o formę :)

Pola a pytałaś lekarza co można ćwiczyć po cc ?? bo ja zapomniałam :( chciałabym zacząć ale trochę sie boję, bo mówią że dopiero po pół roku można ćwiczyć... chcę się za coś wziąć po chrzcinach w końcu :)
 
reklama
Mnie przy 80% wypłaty nie stać na klub ale bardzo lubiłam :)
A ćwiczenia i dieta-tak jak na wstępie napisałam- dla zdrowia, nie tylko dla wyglądu. Zdrowie jest dla mnie ważne i żeby młody miał "zdrowe mleko" :p ile teraz się zmuszę o tyle będę mieć lepszą starość (tak, serio, wybiegam myślami tak daleko, chce być sprawną babcią za 30-40-50 lat)
 
Pumelova mam zakwasy ale może chociaż 3 razy w tygodniu 10 min pocwicze aby nie było. U mnie nawet na ciastkach waga powoli bo powoli ale spadała ;) zacznę jeść zdrowiej to pewnie zacznie szybciej. Tylko mój mezul mógłby nie kupować czekolady. I maka :/

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol gdyby nie to że nie mogę to pewnie zjadłabym więcej słodyczy i fast foodow od Ciebie ;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pola a pytałaś lekarza co można ćwiczyć po cc ?? bo ja zapomniałam :( chciałabym zacząć ale trochę sie boję, bo mówią że dopiero po pół roku można ćwiczyć... chcę się za coś wziąć po chrzcinach w końcu :)
Moj gin powoedzial ze mozma powoli cwiczyc, rower, basen, silownia, tylko sie nie forsowac, tak spokojnie.
Mialam tez spktkanie z fizjoterapeutka z koali (na zwierzynieckiej - takie centrum dedykowane dla kobiet w/po ciazy) i przede wszystkim moge basen, aquaaerobik, np pilates (ale trzeba poinformowac instruktora o cc zeby informowal ktprych cwiczen nie robic). Pokazala mi jak robic brzuszki skosne - nie mozna cwiczyc miesni prostych brzucha wiec brzuszki na wprost odpadaja.
Jutro bede rowno 2 mies po porodzie.
 
Mi też narazie szkoda kasy i ćwiczę w domu. Dzisiaj rozgrzewka chodakowskiej, mel b pośladki, 50 brzuszków, dwa spacery po 3km i na 8 piętro po schodach :)
A ze słodyczy jem lody, no nie codziennie ale się zdarza ;) ostatnio były mega lody w biedronce kokosowe !! Musiałam je zjeść :D
 
Ja dziś zrobiłam ćwiczenia na brzuch, 20 min rowerka i 7 km spaceru. Muszę też zacząć robić jakieś ćwiczenia na tyłek, bo okropnie mi opadł [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dwa dni temu zaliczyłam spacer ok 12-13km a dziś ok 10km może ciut więcej. Jutro dzień lenia bo ma padać wiec pewnie w piątek będziemy nadrabiać spacerowo.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry