reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

Witam! :-)
Moja waga przd ciążą 53 kg przy wzroście 168 cm. Teraz w 24 tyg. ważę niecałe 55 kg. Ale muszę sie przyznać że przez mdłości, ktore towarzyszyły mi prawie do końca 4 miesiaca, ubyło mnie 4 kg, więc musiałam trochę nadrobić. Teraz już waga nie spada, apetyt dopisuje. Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny :-)
 
reklama
Oj, zaczynam zazdrościć tym, co miały mdłości! Ja nie miałam więc nie schudłam :-(. I ciągle z wagą do przodu, i do przodu...
 
Hej Anna 79!

Z tymi mdlosciami to nie masz co zazdroscic!! Ja sie na poczatku cieszylam, ze w koncu jakis objaw ciąży - te wymioty. A teraz zazdroszcze tym co ich nie miały!! Zwlaszcza, ze u mnie pojawiaja sie do tej pory!!:-( Lekarz mowi zeby sie nie przejmowac, bo to dziecko rosnie i uciska na przewod pokarmowy.

Bylam wczoraj u lekarza i juz wiem ze bedziemy mieli synka!! :-D
 
oj ja nie zazdroszczę tych mdłości, sama miałam male, tylko kilka razy żygalam, ale konkretnie np. w drodze do łazienki, lub do garnka ze spagetti :/
a mariusz mył ściany potem, no i do lodówki nie moglam nosa wsadzić bo wszystko mi śmierdzialo

a waga od 3 tyg bez zmian
 
cholera, 26 tc a ja mam wagę już z 30 tc :( Nie wiem co się stało. Do tej pory wszystko szło zgodnie z tym kalkulatorem z noworodka.pl. Teraz wcale nie jem więcej. Za to na pewno więcej się ruszam, spaceruję, a mimo to waga jakoś szybko podskoczyła.
 
oj ankami kalkulator jest taki wiesz... trzeba mieć poprawkę na niego, bo każdy ma inna budowę ciała, przemianę materii, np według kalkulatora twój dzidziuś ma ważyć nie wiem 3 kilo 200gram a małe będzie ważyło ponad 4...to więcej płynów, krwi itp musisz o tym pamiętać!!!
 
no tak Marika, tylko to jest zbyt duża różnica - obecnie mam wagę taką jak powinnam mieć w 30 tc, to są aż 4 tygodnie różnicy. Jeśli zacznę teraz tyć w takim tempie, to nieźle się to skończy ;-) A co dziwne, właśnie nie widać w co mi te dodatkowe kg poszły - chyba dzieciak musiał faktycznie zacząć sporo przybierać ;-)
 
reklama
Do góry