reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

no właśnie jak bym była w ciązy to, my chyba bardzo płodni jesteśmy bo sypiamy ze sobą żadko......
spirale na dwa lata zakładam, na więcej nie chce bo nie wiem czy się przyjmie bo ja już miałam raz i była dup.....
 
reklama
Już raz miałam nerwówke ale test wyszedł negatywny.
A TERAZ JAKOŚ OLEWAM SPRAWE.
 
dziewczyny rozwazcie wszystkie za i przeciw tym zastrzykom, bo mi ich gine nie chcial przepisac, tylko te tabletki, bo ktorych okres mialam 2 tygodnie:/ a teraz mam jescze na dodatek palmeinia.

Te zastrzyki powoduja bardzo duze zmainy w organizmie.
 
Ja jak na razie moge zapomniec o antykoncepcji na 2mc chociaz musze pomyśleć o niej na lipiec jak wróci mąż (nie wiem co się wtedy będzie działo:-D)a do tego jeszcze wczasy,więc trzeba bedzie pomyslec o czymś porządnym.Bo jak narazie nie planuje o kolejnej niuni (nie ukrywając że tęsknię za brzuszkiem)
Myślałam o spirali ale mam stracha w końcu to ,,ciało obce,,czy któras z was dziewczyn ma może spirale i mogła by cos napisać za i przeciw będę bardzo wdzieczna.
 
reklama
A ja słyszałam, że spirale za bardzo nie chronią przed ciążą.:sorry2: -Tak mówiła moja gin. -że nawet dość często są przypadki ciąży, pomimo spiralki.:dry::baffled:

A my od czasu do czasu używamy gumek. Od czasu do czasu, bo jakoś moje libido (podobnie jak u Jasminy) ostatnio podupadło.:dry: Ale to chyba zmęczenie powoduje brak chęci na igraszki.:sorry2:
 
Do góry