reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

reklama
Iiwka - Ja mam go za darmo bo antykoncepocja jest za darmo w UK .
W Polsce jak kolega mowil to podobno okolo 1 tys...albo i wiecej nie wiem.:sorry2:
Fajnie że u was antykoncepcja jest za darmo bo u nas za wszystko trzeba płacić.a może dlatego że za duzo dzieci niechcianych sie rodzi i państwo w taki sposób sobie z tym radzi,musze przyznać że mądrze.
 
Witam wszystkie Mamusie :)
Napewno tak jak ja wszystkie kobiety karmiace piersia maja czasem ten problem.
Dzidzia zasypia przy piersi albo nie chce spać bez cyca.
Moja Gabi ma 9 m-cy a budzi się w nocy kilka lub kilkanaście razy tylko poto zeby sobie possać cycuszka. Czasem mam bardzo obolałą pierś i odmoczony sutek jak nic pomaga mi wtedy masło śmietankowe! REWELACJA! Sprawdza się zawsze :) Polecam! Posmarować i wietrzyć pierś....A może Wy macie inne sprawdzone pomysły? Od razu powiem ze moje mleko nie działa!
 
u nas chyba metoda implantu nawet nie jest dostepna, ja biore te tabletki od tygodnia... ciekawe jak bedzie dalej bo do tej pory przez pierwsze 4 dni okresu leciało mi tyle krwi jak nigdy, a teraz juz jest 7 dzien i okres jest nadal?wogole to jestem oslabiona i przeziebiona
 
ja jak bralam tabletki to tez roznie sie czulam , przy implancie miewam rozne okresy, i czasem dluzsze plamienia. :sorry2: ale zdecydowalam sie na niego bo nie musze pamietac o danej godz, by wziasc i dziala jak narazie .
noi jest 3 laetni. wahalam sie miedzy spiralka a implantem . ale balam sie tego i tego :zawstydzona/y::-D
 
Jasmina- No wlasnie , powiem ci ze miewam rozne dni, bywa ze nie moge patrzec na mojego kochanego meza , a bywa z nie moge wytrzymac bez niego chwili, ale jak kazde srodki dziala nie pozytywnie, ja tak uwazam .:sorry2: wolalabym wogule nie uzywam zadnej anty :-)wtedy jest wszystko jak najbardziej Ok , ale no nie chce dzidzi nie chcianej. i tak kolko sie zamyka cos kosztem czegos:-)....:rofl2:
 
reklama
Do góry