reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

Dwa testy wyszły - a okresu brak juz chyba z ponad 10 dni się spóźnia, jutro ide do gin,zapytam o te zastrzyki bo rzeczywiscie z dostepnych dla nas metod są najlogicznijesze, tylko troszkę martwi mnie jeden punkt ze pełną płodność po odstawieniu ich uzyskuje się po ponad roku? No chyba ze jestem w ciąży a testy kłamią, wtedy będę wyłączona z życia na kolejne lata :( Oby nie
 
reklama
;-)Od kilku dni moją antkoncepcją jest brak siły i chęci do wszystkiego.
Dzieciaki dają mi tak w kość że mąż sam widzi że lepiej się do mnie nie zbliżać. :tak:
A tak to używamy prezerwatyw, przy cerazette bardzo źle się czułam, miałam nudności jak przy ciąży. Odstawiłam.
 
Ja biore teraz tabletki ktore mozna stosowac przy karmieniu piersia, pozniej pewnie przejde znowu na takie jak przed ciaza, ale poki co to w sumie nie wiem po co je biore:-D, bo nie mam ochoty na seks:no:
 
Ja moze troche z innej beczki, ale troche w temaciei-mam do odstapienia trzy opakowania Cerazette. polozna mi je przepisala i wykupilam, ale w koncu nie wzielam bo jakos nie moglam sie zdecydowac przy karmieniu. Teraz mam zamiar brac te co przed ciaza wiec juz ich nie wykorzystam. jak ktos bierze i chce to chetnie wysle, zawsze ktos skorzysta, a tak bede musiala wyrzucic moj mail kamilasz0@poczta.onet.pl
 
reklama
Do góry