reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

wisplast - ja bym była ostrozna z tymi czopkami. U tak małego dziecko to na pewno nie jest najlepsze rozwiązanie. Odradzałabym tez stosowanie termometru, bo łatwo dziecku niechcący zrobić krzywdę. Polecałabym:
a) herbatki ziołowe
b) zmiane melka modyfikowanego
c) wizytę u pediatry
d) masaże brzuszka
 
reklama
podczytuję sobie Was kobitki i chyba wypadam nie najgorzej:-)(chociaż sie martwiłam)Waga z przed ciąży 56kilo,przytyłam 16kilo:zawstydzona/y:odrazu po powrocie ze szpitala weszłam na wage i ubyło 10 kilo:tak:a teraz po 3 miesiacach zostało m jeszcze4-5kilo do poprzedniej wagi.Niby nie ważę dużo ale za to mam brzuch jak torba u kangurka:sad: i w żadne spodnie nie wchodze bo miednica mi sie rozeszla i mam wieksze bioderka:baffled:.Nie wiecie czy te biodra juz zawsze tak?czy moge juz wszystkie spodnie oddac mlodszej siostrze?:confused:
 
Vampirek u mnie z wagą podobnie. Przed ciążą 56-57 kg, przytyłam 13, i teraz ciągle 59-60.
Spodnie - chodzę w porozpinanych,a ostatnio kupiłam nowe dżinsy (rozm. 30 )bo stwierdziłam ze złością, że w nic się nie mieszczę. Brzuszek się wylewa i wisi jak leże na boku. Reszta ciała ok. Chciałabym robić już jakieś ćwiczenia na ten brzuch ale jestem po cesarce i nadal czasem mnie blizna pobolewa w środku więc jeszcze się powstrzymuję. Chodzę na basen - od czegoś trzeba zacząć powrót do formy :-).
 
nie wiem jak to z tymi bioderkami bywa, ja w każdym razie mieszczę się już od jakiegoś czasu we wszystkie spodnie :-) z tym że brzuszek lekki jeszcze pozostaje :confused2: no i waga bardzo powoli wraca do normy, zostało jeszcze kilka kg bo przed ważyłam 58-59 a wczoraj było 60,5 ... muszę sprawdzić czy uda wrócily do normy ... gorzej jeszcze ze skórą bo widać, że trochę straciła jędrność :szok::-:)wściekła/y:
 
Dziekuję dziewczynki,troche mnie podbudowałyście:tak:mam nadzieje że bioderka się zejdą bo nie sądziłam że będzie aż taka różnica w centymetrach Kasiulec-dobry patent z rozpiętymi spodniami:-)A z tymi brzuchami po porodzie podobno zawsze jest najdłużej,niby staram sie ćwiczyć ale wiecie jak mi to wychodzi;-)chyba basen jest lepszym rozwiązaniem!!
AgnesBest-ja uzywałam po porodzie żel mustelli i muszę powiedzieć że naprawde są efekty,teraz go używam na piersi bo karmię i widzę że nie są już takie jędrne jak kiedys:no:Podobno jest też super na blizny po cesarce i rozstępy!!
 
A ja już ważę mniej niż przed ciążą :) Brzuch przez jakiś czas miałam płaski, ale ponieważ pozwalam sobie teraz częściej niż zwykle na jakieś ciastka i drożdżówki, to i brzuch zaczyna mi obrastać tłuszczem ;-)
 
po ciazy wrocilam w przeciagu 2 tygodni do formy. he he brzuch odrazu mialam plaski, a nawet wklesniety...:szok: pozniej tylko skora sie delikatnie ujedrnila, wszystkie wnetrzosci wrocily na swoje miejsce i brzuszek sie pojawil ale taki jak mialam przed ciaza czyli nic za duzo i nic za malo. :tak:a po 1.5 miesiaca osiagnelam wage z przed ciazy :) 56 kg:happy2:
 
reklama
O jejku ale macie fajnie........płaski brzuszek...........:happy2:ja jak nie wciągne to mam sporego brzuchola:-Da nawet jak wciągne to też jest wałeczek tłuszczyku no i po bokach oczywiście też:zawstydzona/y:
 
Do góry