reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

reklama
Sensi ja dopiero teraz przeczytałam-przykro mi, naprawdę w takiej chwili nikt nie wie nigdy co powiedzieć..
Jesteś silną kobietą, sporo ostatnio przeszłaś, należy Ci się teraz odpoczynek, mam nadzieję że masz duże wsparcie rodziny-bo jest ono Ci teraz potrzebne..
Trzymam kciuki aby Twój poród był lekki a maleństwo silne (jak mamusia:) ) i zdrowe.
Na pewno nikt, i nic nie zastąpi Ci taty ale maleństwo na pewno wypełni tą lukę w twoim serduszku;-) pozdrawiam trzymaj się.
 
Ewo ja widze te kilogramy poszlo mi w ramiona, uda i dupke:-( ale chyba moje spuchniete nogi chyba maja mnostwo wody wiec i kilogramow


Kurcze masakra tydzien z ciastkami i ciastami no i prosze 76,6 kg czyli 20kg na plusie bez 400g chyba padne trupem a tak sie staralam wczesniej
 
Anka, spoko zrzucisz. Nie odmawiaj dziecku słodkości :-D.

Ja dzisiaj:
waga : 69,3kg (12,3 na plusie)
obwód brzuszka: 98 cm

Myślę, że dojde jak nic do 70 kg i 100 w pasie. A teraz kończę wcinać kg bobu mmmmniaaaaaam:-):-):-)
 
hejhej
Moja waga przed ciaza to ok. 57-58kg.
Ciaza teraz 35tc i 85kg:szok:, ale jaja , strasznie nawet nie wiem kiedy tak przybralam:baffled: prawie 30 kilo upsssssssssssssssssssss
Brzusio 114cm. Duzy brzuchol ,
kurcze nie wiem ja wy to robicie ze miescicie sie w 20 kg.
 
hejhej
Moja waga przed ciaza to ok. 57-58kg.
Ciaza teraz 35tc i 85kg:szok:, ale jaja , strasznie nawet nie wiem kiedy tak przybralam:baffled: prawie 30 kilo upsssssssssssssssssssss
Brzusio 114cm. Duzy brzuchol ,
kurcze nie wiem ja wy to robicie ze miescicie sie w 20 kg.

Niunka to wszystko zależy od przemiany materii, ja mam akurat dobrą po ojcu, co zjem to zaraz przeze mnie dosłownie przeleci (przepraszam za wyrażenie) nigdy się nie odchudzałam i w ciąży też sobie dogadzam jak mogę. A moja mama skubie jak wróbelek, wiecznie na diecie i ciągle okrąglutka.
30 kg to sporo ale przecież większość mam zrzuca te kilogramy prędzej czy później.
U mnie siostra przytyła 23 a po prorodzie trochę pobiegała na siłownię i teraz jest taka laska, że przed porodem nie miała takiej figurki :-)
 
kasiulec
:-) dzieki za pocieszonko , mam taka nadzieje ze jak bede karmila piersia to maly ze mnie wyciagnie sporo , no i ze cwiczenia zrobia swoje.
Moja mama tez miala ponad 20 w ciazy i ze mna i z moja siostra, a potem wrocila do swojej wagi , wiec mysle ze spoko i ja dam rade.
 
reklama
Wczoraj byłam u lekarza i moja waga wynosi 88,5 kg, czyli 20,5 na plusie. Dla mojego pocieszenia w ciągu miesiąca przytyłam tylko 2 kg.
Co najgorsze to dowiedziałam się, że szyjka mi sie bardzo skróciła i niestety musze sie bardzo oszczędzać, bo to dopiero 35 tydzień.

hejhej
Moja waga przed ciaza to ok. 57-58kg.
Ciaza teraz 35tc i 85kg:szok:, ale jaja , strasznie nawet nie wiem kiedy tak przybralam:baffled: prawie 30 kilo upsssssssssssssssssssss

Nie martw sie koleżanko, ja w mojej pierwszej ciązy przytyłam 36 kg - czyli pomyśl sobie, że są kobiety, które potrafią przytyć wiecej od Ciebie. Tylko nie zawsze umieją sie do tego przyznać.
 
Do góry