reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Asiolku-to bylo switne opowiadanko.szkoda,ze nie dane mi bylo go przeczytac na poczatku kiedy bylam jeszcze niepewna tego wszystkiego.
bo teraz to ja juz wiem,ze bardzo pragne dzidzie i ze "nie bede zalowala"
:) :) :) :) :) :)
 
uff...kamien spadl mi z serca!!!!!!!! dostalam odpowiedz z labaoratorium i wszystko gra!!!!!!!!!!!!!!

Grazko trzymaj sie dzielnie!!!!!!! musi byc dobrze!!!!!!


a ja dzis (moze) dowiem sie czy zamieszkal pod sercem synus czy coreczka :) :) :) :)

Asiolkuto jest bardzo ladne!!!!
 
musze Wam napisac!!!

to moje doswiadczenie bycia mama nie jest jeszcze duze ale powiem Wam ze ten rok, ten ostatni rok kiedy to zaczelam byc mama zmienil calkowice moje...nasze zycie! to prawda: czesciej placze ale i czesciej sie smieje, duzo mysle i jeszcze wiecej chce zrobic tak by zycie mojego dziceka bylo ciekawe tak by mialo wiecej mozliwosci by bylo dobrym,madrym i wrazliwm czlowiekiem....
czasu dla siebie mam faktycznie mniej, juz nie wyjde bez torby z pieluchami i zapasem zabawek i czasami mam tak serdecznie dosc, dosc tej nowej roli? no wlasnie nie jestem pewna bo to chyba tylko najnormalniejsze zmeczenie daje o sobie znac... ale kiedy juz mam czas dla siebie, kiedy Lukasz bierze malego na spacer ja nie potrafie sobie znalezc miejsca w domu i wygladam przez okno czy juz ida....duzo duzo jeszcze nauki przede mna!
przed Wam rowniez!
ale to jest niesamowite doswiadczenie i gdyby zycie ulozylo sie inaczej bylo by mi okrpnie smutno
kiedy lukasz dowiedzial sie o ciazy powiedzial ze nagle jego zycie wyprostowalo sie tak bardzo stalo sie proste hmmm....
to prawda! jest teraz dla kogo zyc!!!! ;)

Kochane zycze Wam duzo duuuuuzo dobrych mysli!!!!

to tak mnie przed chwila to opowiadanie Asiolka natchnelo ;)
buziaki
 
Anita, ja tez juz mam co prezentowac, wiec obydwie mamy spore brzucholki :)
Ja swoje wstawilam do galerii brzuchatek - tam mozecie zobaczyc dokonania maluszka między 12tym a 19-tym tygodniem, hi hi
a to ostatnie to zupelnie świeżutkie - dzisiejsze ;D
 
Gazelaczku jestem pod wrażeniem. Piękne zdjęcia, ślicczny brzuszek i piekne ciałko.
Mój brzuszek troszke mniejszy, ale ja dopiero kończe 17-sty tydzień. A ty ?
 
to ja tez dzisiaj poprosze meza by pstryknol zdjecie mojego brzucholka i wam pokaze :)
Graszko wszystkie trzymamy kciuki by bylo ok wiec inaczej byc nie moze. A czemu musisz sie polozyc? pewnie to tylko jakas kontrola skurczy czy tp., bo ja jak lezalam to duzo dziewczyn tak lezalo. Beedzie dobrze.
Lilko jak cie tak mocno boli brzuch to wes nospe i duzo lez w lozku, zeby sie nie nasilaly. Dobrze, ze idziesz jutro do lekarza.
Maniu Bardzo sie ciesze, ze wszystko ok z twoim lozyskiem, bo to wazne.
Asiolku nie ma sie co przejmowac, ze takie mysli cie nachodza niepotrzebne. Jestes dobra dziewczyna i napewno bedziesz podwojnie dobra matka. Podziwiam za szczerosc, bo nie kazdy potrafi tak jak ty przyznac sie do swoich slabosci (takze tych wystepujacych w zwiazku- bo tez kiedys pisalas, ze nie jest kolorowo), a to duzy plus.
A teraz ide zobaczyc brzuszek gazelaczka ;D
 
reklama
NO NO GAZELACZKU OGLASZAM CIE MISS zaciazonych !! Figurka niczego sobie !!! Brzuszek tez niezly , a moj jest jeszcze wiekszy !! Postaram sie wkleic jakies zdiatko !!
 
Do góry