reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Ja czasami też mam ochote wypłakac sie komuś w ramie ... też jest mi chwilami ciezko z moim Mężem... mam a wrażenie że z roku na rok coraz bardziej gasne... ale pewnie to tylko subiektywne marudzenie...
Dopadają mnie wątpliwości... ale potem znówjest dobrze i wszystko wraca do normy...
 
reklama
Asiolku i Tusiu jaka szkoda ze nie mieszkamy w tej samej miejscowosci.....Asiolku ja mam podobnie jak ty samej nic mi sie nie chce,prawie wogole z domu nie wychodze-jedynie do najblizszego sklepu po zakupy.A z toba Tusiu bysmy we trojke stworzyly grupke pocieszycielek :D U mnie jest tak ze chcetnie bym plywala bo kocham plywac ale u mnie basenu nie ma a najblizszy jest w Lesznie ok 55km..........Wy z duzych miast macie dobrze....baseny itd. :D

Gazelaczku i Tusiu piekne cialka!!!!!!!!!!! Gazelaczku czym sie kremujesz bo na zdjeciu wyszlo piekne nawilzone cialko,a ja ciagle poszukuje odpowiedniego kremu.A i ta seksowna koszulka rozowa....mhmhmmm.....ino cie schrupac...hihihihihi :D

Bylam wczoraj u lekarza i wyniki mam dobre!!!!! Jestem na pograniczu do anemii wiec doktorka zapisala mi zelazo.No i dostalam skierowanie do laryngologa bo juz drugi miesiac narzekam jej na gardlo,a niczym nie moge sie leczyc bo wszedzie jest chemia nawet w tabletkach do ssania.........podtym wzgledem mamy przerabane :D
 
widze Asiolku ze jestes juz Fanka :D ciekawe czy to najwyzsze odznaczenie?? :D i dziekuje za gratulacje

dziewczyny jak bedziecie wejdzcie na nasze forum,moze je rozkrecimy??
 
tez bym sobie poszla na basen, tylko ja zato nie mam z kim a sama sie boje. Lilko to ty musisz zmienic swoj suwaczek, bo ja mam termin (narazie) na 18 to tylko jednym dniem sie roznimy a nasze sowaczki dosc znacznie. Ja tez bym sie bardzo cieszyla jak bysmy byly z tego samego miasta - bysmy sobie cala banda chodzily na basen ;D
 
Dziewczyny, a jak tam u was z tą ciemną linią na brzuchu? Pojawia się już u was, czy to jeszcze za wcześnie? Ja jeszcze nic takiego nie mam.

Właśnie sobie zajadam pierożki ze śliwkami, polane śmietanką. Pycha!!!!
 
reklama
Tak Tusiu musze zmienic moj suwaczek...ale nie potrafie wiec zaczekam na tatusia komputerowca hihihihi

Klaudio mi juz wyszla ta kreska!! Ale sie zdziwialam jak ja zobaczylam.....fiufiu :D
 
Do góry