reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

reklama
Z waga tu mnie jest troszke odwrotnie - juz waze tyle co przed ciaza, a jeszcze mam pozostalosc brzuszka ciazowego no i w piersiach z kilo!. Palce mi tak zchudly ze szkoda gadac - mysle ze to przez to karmienie piersia tak mnie sciaga. A jem calkiem sporo.
Trzeba bedzie i tak cwiczyc zeby jakies miesnie na brzuszku wrocily ;D, na razie to taki ekstra flaczek jest ;D
 
tak piszecie o ciuszkach i wadze że poleciałam sprawdzić ile teraz mam na liczniku no i jestem w szoku ważę 48 kg :( kurcze ja niedługo całkiem znikne zresztą ciągle czuję straszne zmęczenie i wyczerpanie
a teraz ciuszki przymierzam i dziwne ale nie mogę się zapiąć bo mam biodra za szerokie ::)
 
dzień doberek dziewczynki :)No wreszcie mogę posiedzieć i coś poklikać....moja małą śpi jak aniołek...zaczełam się wczoraj zastanawiać czemu tak dużo śpi ...wczoraj w nocy np-zasneła przed 22-gą a wstała o 7 rano ::)byłam w szoku...poczym przed 9-ta rano po karmieniu znowu usneła i wstała o 14-ej,a nastepnie zasnełą przed 16-ta i spała do 19-ej :)Jak narazie odpukać to poprostu aniołek :)Od wczoraj zaczeło jej ropiec oczko lewe i strasznie to wygląda....nie bardzo wiem czym oczyszczać ...namaczam wacik w zaparzonym rumianku-czy dobrze robie???a i jeszcze jedno kobitki jak uwas wyglądała sytuacja z pępuszkami??moja mała ma juz na ostatnim włosku resztke pepuszka a to w sumie 9 dzionek...czy to nie za szybko??

 
Graszko ten długi sen wcale nie musi oznaczać niczego dobrego.... ciekawe jak u niej z żółtaczką... i powinna jesc zdecydowanie czesciej... mowie tu o tym co pediatra nam powiedział.... sprawdz czy nie spada na wadze!!!!
 
Asiołku na wadze nie spada a wręcz przeciwnie...2 dni temu była położna i ją obadała...potem przyszła pani doktor i powiedziała,że zdrowa babka z niej...a żółtaczka no już nie ma takiej bużki jak na poczatku...oczywiście jeszcze nie zeszłą całkowicie,ale juz widać różnice....w szpitalu to naświetlenie jednak pomogło....a z tym spaniem to nie tak codziennie...dzis np-spała tak-zasneła koło 22-ej i obudziła się przed 3-cią...wsumie 2 godzinki z przerwami piła mleczko a potem usneła ,przebudziłą się przed 8-mą i znowu troszkę mleczka pociągneła<karmie z cycuszków,ale przez nasadki silikonowe bo tenmały żarłok mnie pogryz z łakomstwa;-] ;) >no i teraz śpi od 8-ej ...podejżewam ,że koło 11-ej sie przebudzi....myślałąm,że to dobrze,że tak ładnie śpi.Synek z tego co pamiętam na początku spał jak zegarek...2 lib 3 godzinki spania potem karmienie i znowu zasypiał i tak cały czas....no to mnie troche Asiołku zmartwiłaś,że to spanie nie musi wcale byc takie dobre... :(

 
reklama
Graszko ale może być dobre :-) nie musi być złe widzisz ja mam złe doświadczenia i stad moja obawa ale uwierz że niczego złego nei musi to oznaczać...

 
Do góry