reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Jejku :-) Agusia :-) a ja zaraz po Tobie ihihih :-) chyba, że ktoś mnie uprzedzi w końcu dziś pełnia :-) Jejku jaka jestem szcześłiwa :-) masz już swojego skarba :-) moj przyjdzie na świat jutro... albo dziś bo całą noc miałam dziwne bole w podbrzuszu :-)
 
reklama
Agus gratulacje - teraz bedziesz miala dwoch kochanych lobuziakow w domu!!!

Karin gratulacje dla calej rodzinki, dla rozkojarzonego tatusia tez!!!
 
ja chyba tylko będę gratulować nowym mamom bo nie nadążam za wami ;)


gratuluje, trzymajcie się cieplutko razem z maleństwami i tatuśkami
 
... a mi sie dzis skonczyl suwaczek i nic sie nie dzieje ...niby nie jest mi zle, fizycznie czuje sie ok, ale psychicznie zaczynam sie wykanczac ::)... po nocach snia mi sie bole porodowe i zastanawiam sie kiedy nasza Kruszyna zdecyduje sie przyjsc na ten swiat... choc to ze jej sie nie spieszy wcale mnie nie dziwi.... ;)
 
KARIN cieszę się, że ju z jesteś. Napewno lada chwila uda się wszytsko w domu poukładać. A narzie cieszcie się Jgaódka:-)

OLENKA fajne zdjecia (choc pieorwsze mi sie nie wyświetla). To mi się podoba!! Niezła laska z Ciebize. I wygladasz równie fajnie jak "nie w ciązy".

ELFIKO trzymaj sie kochanie. Co za partacze w tym szpitalu. Banda debili. Ja bym napisała skarge!!!
 
Sylwia przyłączam się do pojękiwań :p Ja nawet nie licze że urodzę choćby w terminie, nie ma szans. Ide dziś do lekarza. Zobaczymy co tam sie od poniedzialku wydarzyło...
 
reklama
To dla mnie wogóle jakoś głupio brzmi "masaż szyjki" hehe :) no dajcie spokój
Ja nawet na samą myśl sie wstydzę nawet swojego lekarza.
To pewnie w dodatku boli, bo np po jednym badaniu jak byłam w szpitalu leciała mi krew, tak przez chwile ale leciała..To pewnie po tym całym masazu wogole mnie zaleje :-[
 
Do góry