reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Aniu, Maćku - Jas jest sliczny...w ogole sliczne zdjecia, widac ze ktos sie pasjonuje fotografia (Ania czy Maciek?), znowu zdjecia z pomyslem, gratulacje..
 
Niuńka, ja tez sie martwie, raz tym ze sie jakis czas maluch nie rusza, potem z tym ze rusza sie za gwaltowanie (to poodbno tez zle, bo oznacza ze cos mu przeszkadza)... ale u mnie juz termin wiec pewnie tak marwtic sie bede do porodu, a ja tak strasznie nie chcialam rodzic po terminie... buuuu
 
Aniu jaki fajny ten Wasz Jaś :-) i zdjecia super:-) co do strzeżenia że to żarłoki to już tusia opowisciami o Majce mnie uświadomiłą ihihihi :-) że dzidzia może tak bez końca niamku chcieć :-) -
 
ja znowu z pytaniem... dzis chyba mam jakis dzien przemyslen... ::)
pisalyscie kiedys o zwolnieniu dla ojca dziecka, u kogo sie o nie upomniec i ma byc na opieke nade mna czy nad dzieckiem? mojemu mezowi konczy sie umowa z koncem lipca i mu nie przedluza, dobrze by tylko bylo gdyby maluch sie pospieszyl a nie czekal do sierpnia!!! ;)
 
Sylwia to pytanie akurat zadaliśmy na ostatniej wizycie: Tacie przysługuje zwolnienie lekarskie 2 tygodnie do opieki nad żoną - wystawia je lekarz przy wypisie ze szpitala - należy sie o takie zwolnienei upomniec
 
Ale cudny Jasio  ;D przesliczny. Mam nadzieje, że mój tez taki fajny bedzie, Wogole jak pomysle, że za kilka dni bede miec dziecko z mojej i michała krwi to az mi sie nie chce wierzyć!!!łaaaaaa

Sylwia podobno po terminie powinno sie codziennie robić ktg. Mój lekarz, który naprawde nie jest panikarzem, ma takie zdanie. Zapytam sie go dziś jezscze raz i napisze Ci wieczorem jak wróce. A swoja droga to bardzo dziwne, ze kasują Cię za ktg. Bez sensu, jak trafiasz na izbe przyjec to ich zasranym obowiazkiem jest zrobienie ktg bez kasy.
 
reklama
Wiecie co ja chyba padne. Cie lekarze to jakby sie z chionki urwali kazdy co innego. Pytałam sie o zwolnienie mojego lekarza. Powiedział tak : nie ma takiej mozliwości aby ojcu wystawic zwolnienie do opieki nad matką. Jesli nawet matka wymaga opieki nikt nie wypisze jej ze szpitala.

I badź tu mądry. Ja mnie to wkurza - delikatnie mówiąc. Banda debili!!!
My tez chcemy załatwic to zwolnienie.
 
Do góry