reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Żabko aby jechac do szpitala podobno wystarczy mieć skurcze przez 30 do 60 minut./.. i można śmiało jechać
 
reklama
Hej dziewczyny.
Gratulacje dla nowych mamuś!
Dziś mam termin, miałam imprezkę urodzinowa, cały dzień na nogach, ja chcę rodzić w nocy! 3 godziny spacerowałam, maraton sobie walnęłam, ż eszok i... bolą mnie głownie nogi :(. Normalnie doła łapię, jakie stam skurcze sa, ale tych bolesnych to mało i nieregularne, wszyscy tylko dopytują, czy juz urodziłam. A ja to chyba już zostane sobie w tej ciązy do końca życia. Wszystko mnie boli, pachwiny to tak, że ledwo sie ruszam, uda od wewnętrznej strony, brzuch jak kamień, co chwile w podbrzuszu zakłuje i przestaje. Heh... Na ktg skurcze wychodziły ładne, jak mi się tak brzuch stawiał, jak teraz, cały wieczór.
Od rana kombinuje, co sie da, żeby w końcu zacząć rodzić... Usiadłam na spokojnie po 20... :( I nic...
 
Dziewczyny, Ania tak teskni za Wami, ze dzisiaj specjalnie do mnie dzwonila tylko po to by zapytac, czy napisalem na forum, ze juz urodzila...
Na jutro chce jej zrobic niespodzianke i wydrukowac wszystkie strony z forum, ktorych nie czytala. Okolo polnocy bede drukowal, wiec jesli ktoras z Was chcialaby cos przekazac Ani to wystarczy zdazyc sie wpisac przed koncem dnia :)
Pozdrawiam Was wszystkie. Maciek 
 
Aniu.g - chyba faktycznie jestes juz uzalezniona, zreszta jak my wszytskie.... ;D
super ze masz juz swoja Kruszynke, wracajcie szybko do domku i do nas oczywiscie....lipcowe ciotki czekaja by podziwiac kolejnego przystojniaka w galerii... ;D

troche mnie wyprzedzilas z tym porodem, ale juz trudno wybacze Ci w drodze wyjatku ;)
 
Anulka jestem z Tobą i ja :) Fajnie było Cię dzisiaj słyszeć. Nie moge przestac o tym myśleć. Cieszę się,że tak się wszytskie uzależniłyśmy do siebie...Czuje się jakbyśmy znały się od lat.
Wracajcie do nas szybko.
 
Asiołku ja z tym zgłaszaniem sie do szpitala to specjalnie zwlekam, bo wiem ze jesli poród nie jest "rozkrecony" to nie ma sensu za wczesnie się tam pokazywać. Zwłaszcza, ze mama swiadomość, że od piątku i tak będę już tam uwięziona do porodu. Moj lekarz dal mi skierowanie, bo uwaza ze tak będzie bezpieczniej dla mnie i dziecka, jesli będziemy już pod scisłą kontrolą.
Aniu, serdeczne pozdrowienia i szybkiego powrotu do domu ;D
 
Aniu duzo zdrowka dla malego i ciebie i szybkiego powrotu do domu.
Asiolku ja wrzucilam do szklanki zwrzatkiem i to wszystko.
 
o kurcze nie nadarzam :-[

napisze tylko i mam nadzieje ze nikogo nie pomine...
Kurka ogromniaste Gratulacje!!!!!i
Aniu!!! Rowniez olbrzymie usciski i gratulacje!!!!!
Elialli!!! wielkie i jeszcze wieksze gratulacje
Emama !!!Wielkie Gratulacje!!!
Ewunia!!! sloneczko i dla Ciebie duza buzka i duze usciski i Gratulacje!!!!

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
no i oczywiscie taaaaaakie ogromniaste buziaki dla nowo przybylych maluszkow!!! Anny Marii, Jasienka, syneczka elalli, Julki i Julki
 
reklama
Asiolku i Aguniu wiem ze juz pewnie nie zdarzycie tego przeczytac :-[ ale trzymam za Was kciuki baaardzo mocno i mylami jestem z Wami!!!
szybkiego powrotu do domku z maluszkami!!!!

Agus!!! clay czas mysle czy i u Was coronia czy drugi synek sie narodzi ;)
duza buzka!!! trzyamjcie sie dzielnie!!!

no i Asiolku!!! pokoik dla Majki jest przeuroczy!!!!! tylko pozazdroscic :)
 
Do góry