reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

reklama
Kochane dzieki za zyczenia. Tak to rok temu powiedziałam TAK :p

Przyznam szczerze, że troche sie zmartiwłam. BYłam wczoraj na ktg bo jakos mi sie wydawało że Maksio mniej sie rusza. Wczoraj było wszytsko ok. Serduszko bił ok 140. A dzis znów na kontrole i...okazuje sie ze jego serduszko bije 160/170!!! :( :-[ Znów zaleceniem była abym została w szptalu , ale ja wybrałam druga opcje i wole byc w domu i przyjechac na ktg jutro rano. No sama nie wiem co o tym mysleć... Zrobiło mi sie jakos smutno.

O 18 idziemy na kolajce uczcic nasz dzień i Michaela urodziny.
Całuje Was.
Mam nadzieje, ze wszytsko sie unormuje i ze nie bede musiala zotac w szpitalu...
 
Nia Nia kochanie nie smutaskuj się tam....nie wolno!!! To ,że chcą żebyś poleżała w szpitalu nie musi przeciez nic złego oznaczać...jutro pojedziesz na ktg i może wszystko będzie ok,a jeśli będą chcieli żebyś zoatałą to może lepiej zostań....przebadają Cię dokładnie ,poobserwują i będziesz spokojniejsza....

 
AGATONIK, WIELKIE GRATULACJE!!!!!

Nianiu, wszystkiego naj, naj z okazji rocznicy!!! Trzymaj się, wszystko będzie dobrze, nie poddawaj sie smutkowi.

Powodzenia wszystkim lipcóweczkom, które szykują się już do powitania swoich słodziaczków!!!!
 
reklama
Do góry