reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Kochane dzieki za zyczenia. Tak to rok temu powiedziałam TAK :p

Przyznam szczerze, że troche sie zmartiwłam. BYłam wczoraj na ktg bo jakos mi sie wydawało że Maksio mniej sie rusza. Wczoraj było wszytsko ok. Serduszko bił ok 140. A dzis znów na kontrole i...okazuje sie ze jego serduszko bije 160/170!!! :( :-[ Znów zaleceniem była abym została w szptalu , ale ja wybrałam druga opcje i wole byc w domu i przyjechac na ktg jutro rano. No sama nie wiem co o tym mysleć... Zrobiło mi sie jakos smutno.

O 18 idziemy na kolajce uczcic nasz dzień i Michaela urodziny.
Całuje Was.
Mam nadzieje, ze wszytsko sie unormuje i ze nie bede musiala zotac w szpitalu...
 
Nia Nia kochanie nie smutaskuj się tam....nie wolno!!! To ,że chcą żebyś poleżała w szpitalu nie musi przeciez nic złego oznaczać...jutro pojedziesz na ktg i może wszystko będzie ok,a jeśli będą chcieli żebyś zoatałą to może lepiej zostań....przebadają Cię dokładnie ,poobserwują i będziesz spokojniejsza....

 
AGATONIK, WIELKIE GRATULACJE!!!!!

Nianiu, wszystkiego naj, naj z okazji rocznicy!!! Trzymaj się, wszystko będzie dobrze, nie poddawaj sie smutkowi.

Powodzenia wszystkim lipcóweczkom, które szykują się już do powitania swoich słodziaczków!!!!
 
reklama
Do góry