reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

AniaSzwarc pisze:
Dziewczyny byłam dzis u rehabilitanta i bardzo pochwalił Kubusia za postepy i pozwolił mu juz stawac bo na jego oko to niebawem zacznie chodzic ... nie przyznałam się ze mu pozwalałam stawac na nózki :p
i mam mu kupic odpowiednie kapciochy i moge juz mniej cwiczyc  ;D ;D ;D hurra

a i co istotne o czym nie miałam pojecia wiec pisze ...nie wolno dizeci prowadzic za raczki..wiecie tak jak  się trzymają za paluszki bo to źle wpływa na górną czec tłuowia..trzeba trzymac za pas

No to jestem z siebie dumna, bo ja właśnie trzymam zawsze Darcie za pas ;D ;D ;D ;D
 
reklama
elfiko pisze:
o rany
oglądałam pogode i w hiszpani jest upał! 32 stopnie, ale nasza Ania opalona wróci  ::) super słoneczko ją wygrzeje

Jeju ja jestem taka blada, że aż wstyd :-[,
chyba muszę sobie jakiś samoopalacz kupic ::)
 
:) Cześć
Postanowiłam napisać bo też jestem lipcową mamą tylko że niedawno odkryłam to forum miło jest się z kimś podzielić swoimi radościami i smutkami związanymi z Naszym kochanym skarbem., a w szczególności pogadać o kłopotach z kimś kto też ma szkraba w tym samym wieku . Mój Nikoś ( Nikodem), wlaściwie nasz bo sama go nie poczełam ,
urodził się o 5:10 21 lipca i udało mu się zostać jeszcze zodiakalnym raczkiem ,co mnie mame bardzo ucieszylo bo mój mąż i córka to lwy wystarczyło pare godzin i miałabym następne lwiątko w domu.

Pozdrawiam serdecznie
Do usłyszenia
 
czesc Eni miło widzec kolejną lipcówkę!!!
zapraszamy do czestego pisania :)
mój mąz to lew i juz mam o dośc wiec wiem o czym mówisz...
a swoją droga to się włąsnie z łosiem lwem pokłóciłam....tak mnie wnerwił ze bluźniłam jak szewc.wwwwwwwrrrrrrrr ale jestem na niego zła
 
Aguś milutka łazienka i napewno też kafelki położę do połowy, reszta farbą

na szczęscie mam bony za które kupię wannę narożnikowa i kafelki :)

ostatnio jestem taka spięta bo tylko prysznic mam do dyspozycji ale jak tylko wanienka bedzie to kąpiel z bąbelkami eterycznymi obowiązkowo sobie zaliczę :)

 
Eni pisze:
:) Cześć
Postanowiłam napisać bo też jestem lipcową mamą tylko że niedawno odkryłam to forum miło jest się z kimś podzielić swoimi radościami i smutkami związanymi z Naszym kochanym skarbem., a w szczególności pogadać o kłopotach z kimś kto też ma szkraba w tym samym wieku . Mój Nikoś ( Nikodem), wlaściwie nasz bo sama go nie poczełam ,
urodził się o 5:10 21 lipca i udało mu się zostać jeszcze zodiakalnym raczkiem ,co mnie mame bardzo ucieszylo bo mój mąż i córka to lwy wystarczyło pare godzin i miałabym następne lwiątko w domu.

Pozdrawiam serdecznie
Do usłyszenia

witam nową kolezanke
hihihii ja tez chcialam aby Milenka byla raczkiem i jej sie udalo :laugh:
urodzila sie 22 lipca o 23.05 wiec godzinke pozniej i bylaby lwiątkiem :laugh:

zagladaj do nas czesto (codziennie)
pozdrawiam
 
reklama
Do góry