reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

elfiko pisze:
wielkie gratulacje z okazji pierwszego ząbka dla julinki e_mamowej

my czekamy nadal a wczoraj na wizycie pani doktor kazała sie zaopatrzyć w przeciwbólowe czopki bo Weronice podobno ida na raz cztery dolne zeby i dwa górne i jak zaczną wychodzic to może być cięzko  ::)
no to czekam na te chwile a narazie tylko marudanie mojego dziecka i nocnych pobudek kilkanaście musi mi wystarczyc  :)
:o :o :o :o :o :o :o no to współczuje Wam obu
 
reklama
DASARIA pisze:
wielgachne gratulacje dla Julci z okazji ZĄBKA

hehe
dzięki Wam wszystkim za gratulacje hihi
wiecie co, myślałam, że ja już się nie doczekam tych zębolków :)
Julka od razu mi się taka dorosła wydaje hihihihi
a co dopiero będzie jak zacznie raczkować :):):) :p :p :p :p
 
ja sobie jakos Weroniki uzębionej nie wyobrażam ::) ;D

a co do raczkowania to weronika mi sie wcale przez to nie wydaje bardziej dorosła- raczej poobijana ;D ;D ;D ;)
 
Maciek też od raczkwowania ma całe nogi posiniaczone. Jakby mu jakąś obdukcję zrobili, to by wyszło, że dziecko molestujemy :D :D :D
 
Klaudia pisze:
Maciek też od raczkwowania ma całe nogi posiniaczone. Jakby mu jakąś obdukcję zrobili, to by wyszło, że dziecko molestujemy :D :D :D

nio ;D
weronika ma siniaka na czole bo pędziła na czworakach z głową opuszczoną jak baranek i przywaliła w szafke zanim ją złapałam. Poszłam z nia wczoraj do lekarza a pediatra pierwsze pytanie- co sie małej w czoło stało? głupio mi sie troche zrobiło,że jeszcze pomyłsi ze dziecko bije ::)
 
Dziewczyny byłam dzis u rehabilitanta i bardzo pochwalił Kubusia za postepy i pozwolił mu juz stawac bo na jego oko to niebawem zacznie chodzic ... nie przyznałam się ze mu pozwalałam stawac na nózki :p
i mam mu kupic odpowiednie kapciochy i moge juz mniej cwiczyc ;D ;D ;D hurra

a i co istotne o czym nie miałam pojecia wiec pisze ...nie wolno dizeci prowadzic za raczki..wiecie tak jak się trzymają za paluszki bo to źle wpływa na górną czec tłuowia..trzeba trzymac za pas

elfiko pisze:
Klaudia pisze:
Maciek też od raczkwowania ma całe nogi posiniaczone. Jakby mu jakąś obdukcję zrobili, to by wyszło, że dziecko molestujemy :D :D :D

nio ;D
weronika ma siniaka na czole bo pędziła na czworakach z głową opuszczoną jak baranek i przywaliła w szafke zanim ją złapałam. Poszłam z nia wczoraj do lekarza a pediatra pierwsze pytanie- co sie małej w czoło stało? głupio mi sie troche zrobiło,że jeszcze pomyłsi ze dziecko bije ::)

Kubek tez cały poobikany
 
reklama
o rany
oglądałam pogode i w hiszpani jest upał! 32 stopnie, ale nasza Ania opalona wróci ::) super słoneczko ją wygrzeje
 
Do góry