reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

czesc baby :)

witam z ranca :)


mt zaraz wybywamy, los w ramach wkupywania sie w moje laski zabieram Nas do Kazimierza Dolnego, wiec szykuje sie bardzo mily dzien..........a wieczorkiem chyba wyskakuje na dicho hehehe :)


caluje Was i zagladne wieczorkiem!!!!!!
 
reklama
Melll pisze:
hej

ja juz po OBRONIE - MAM 5 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

serdeczne gratulacje!!!! Super Melciu ale sie ciesze ;D ;D ;D


a moje dziecko dzisiaj oszalało, robiła mi na złośc i zrzucała ze stołu łyżeczke i kilka razy ja podniosłam a ona mnie tak walnęła w buzie ,że mam śład. To ja za kare do kojca wsadziłam i teraz tam ryczy jak lew hiszpański , uspokaja sie a co na mnie spojrzy to znowu ryk- trwa to już jakies 10 minut. Zacięta bestia nie ma co! A jaki sie z niej uparciuch niedobry zrobił i złośnik!
Tak potrafi sie wściekac że szok!
 
elfiko pisze:
a moje dziecko dzisiaj oszalało, robiła mi na złośc i zrzucała ze stołu łyżeczke i kilka razy ja podniosłam a ona mnie tak walnęła w buzie ,że mam śład. To ja za kare do kojca wsadziłam i teraz tam ryczy jak lew hiszpański , uspokaja sie a co na mnie spojrzy to znowu ryk- trwa to już jakies 10 minut. Zacięta bestia nie ma co! A jaki sie z niej uparciuch niedobry zrobił i złośnik!
Tak potrafi sie wściekac że szok!
STRASZNIE WSPÓŁCZUJĘ Elficzku musisz być konsekwentna i nie pozwalać jej na takie zachowanie,
u mnie Otylka też próbowała i głośno jej mówiłam:NIE WOLNO,BOLI MAMĘ i dostała klapsa i dziś po słowach już wie czego
nie powinna robić ;)
 
reklama
Melllciu moje ogromne gratulacje!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*​
 
Do góry