reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
ostatnio coraz bardziej boli mnie kosc ogonowa
za duzo siedze ::)

poradzcie jak sie tego pozbyc bo dokucza mi to od paru miesiecy
i jak np wczoraj siedzialam na drewnianej ławce na miescie to nie moglam wstac tak mnei bolalo

az wstyd........taka mloda ::)
 
nie smiejcie sie ze wam wklejam
ale sa okazje czasami kupic ładne a nie drogo
:) :)

Tusia ta tunika u ciebie mi sie podoba
fajnaaaaaa :)
 
ale puchy

u nas dzis piekna pogoda
i Karol konczy o 13 prace i idziemy po niego i do parku
bierzemy kanapki i piknik bedzie :laugh:
 
martwi mnie jeszcze Milenka........od poniedzialku na antybiotyku jest a kaszel ten wstretny dalej sie utzrymuje :-[

qrcze juz njie wiem co myslec o tym.........chyba jak sie nie skonczy to w polowie tygodnia pojde z nia do lekarza
 
wczoraj przegladalam zabawki Milenki i stwierdzilam ze dno totalne.....
rodzice kasy nie maja i dziecko nie ma porzadnych zabawek ::)

dlatego teraz po wyplacie ide jej kupic samochodzik pchacz taki fajny dziewczecy widzialam za ok 70zł bo Mili pcha chodzik i idzie ::)
wogole nie wiem czy pisalam ze sie puszcza.....ale kroku nie zrobi sama
ale stac to tak!! :laugh:

no i krzeselko do karmienia tez jej ide kupic
qrcze biedna nie ma jak siedziec jak jemy,tylko na kolanach i przeszkadza nam wtedy
mowie wam masakra

a spacerowke kupimy po chrzcinach
licze na to ze goscie dadza$
nie chce Bóg wie ile ale zeby starczylo na spacerowke i pare zabawek.......no albo choc jedna a porzadna

no te sie pouzalalam sama do siebie
 
reklama
cześć liluś udanego piknikowania ;) i buziaczki dla Milenki niech zdrowieje maleńka
Julince pierwszego ząbka gratulujemy i Kubusiowi tuptusiowi :-* O0

ja latam po mieszkanku ogarniam je troszke jak łoś wóci z pracy dostanie swoje dziecko do opieki a ja lecę do szkoły zawieść pisane po nocach zarządzenie no i ostatni raz pokazać babeczce jak ma wprowadzać do kompa śr. trwałe no i dostanę kaskę

w końcu wyszkoliłam kogoś :) zarobione pieniażki w połowie pójdą na moje przyjemnośći a reszte na łazienkę
 
Do góry