reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

e_mama pisze:
Joaska pisze:
Juleczka gratulacje zabkowe!!!!!!!!!

e_mama pisze:
Przy okazji- "wesoły" nam czas nastał ;) ;) ;) ;)
ale o czym ja wam piszę, prawie wszystkie już przez to przechodziłyście ;) ;) ;)

zapytam standardowo...czyzby zabki?????? ;D ;D ;D ;D ;D ;D



ide po kawe :)

tak tak, na razie sztuk 1 ;D
Ależ się cieszę, nawet to marudzenie mi tak nie przeszkadza, bo w końcu się doczekaliśmy :laugh: :laugh: :laugh:

oczywiscie jak tylko pojawi sie w pelnej krasie poprosimy o fotke :)
 
reklama
no to Edziu wyobrzazam sobie radosc w rodzinie ;D

my mamy tylko szt 2 i to na dole ::) i tez ciegle czekamy i czekamy ::)
 
DASARIA pisze:
Cos mi dziś szwankuje bb, dopiero teraz udało mi sie zalogowac :)
a tak poza tym to oczywiście cześc  ;D

nie tylko Tobie, ja już nawet żałobę ogłosiłam w domu z tej okazji :laugh:

Młoda śpi a my z łośkiem zaraz jakieś drineczki sobie zapodamy...
jak ja lubię piątki hih :)
 
a ja łosia do roboty wysłałam,dziecko uspałam i choćbym chciała to bez drinowo dzisiaj bo mnie chyba złapała jakaś grypa bo mam gorączke i boli mnie gardło :mad: wiec sie tylko nafaszerowałam tymi wszystkimi super lekami i czekam na poprawe a narazie w ramach poprawy nastroju zamówiłam sobie pizze i czekam sobie na nią ;D
 
wielkie gratulacje z okazji pierwszego ząbka dla julinki e_mamowej

my czekamy nadal a wczoraj na wizycie pani doktor kazała sie zaopatrzyć w przeciwbólowe czopki bo Weronice podobno ida na raz cztery dolne zeby i dwa górne i jak zaczną wychodzic to może być cięzko ::)
no to czekam na te chwile a narazie tylko marudanie mojego dziecka i nocnych pobudek kilkanaście musi mi wystarczyc :)
 
Hej :)
Julci gratulujemy ząbka!!!!!!!!
Agnieszce łazienki. Kurcze szukałam i szukałam tego bałaganu na zdjęciach i jakoś go nie dostrzegłam. Ale ja mam prawie -1000 dioptrii, to pewnie dlatego hihi :)

Ale super, że już piątek. Tak uwielbiam weekendy!!!!!!! Maciuś już wykąpany śpi, ja też wykąpana. Teraz tylko kolacyjka i do łóżeczka z piwkiem albo Baileysem (no i z Łukaszem :D ) - więc  będzie mały trójkącik :)
 
Elficzku nasz kochany - to kuruj się i wracaj do zdrówka. U nas też miała być dzisiaj na kolację pizza :) Ale Łukasz stwierdził, że pojedzie na zakupy i zrobimy cosik razem.
Biedna Weronisia - 6 ząbków na raz???
 
Kurcze tak sobie myślę, że teraz to jeszcze mniej czasu na bb będę miała :( Myślałam, że skoro wakacje się zbliżają to nareszcie będę mieć spokój, a tu w tym tygodniu dostałam 2 kursy do prowadzenia. No i z jednej strony się ucieszyłam, ale z drugiej jak pomyślę ile wolnego czasu bym miała jak bym ich nie wzięła, to coś mi się dzieje. No ale przynajmniej ludzi mam fajnych :) No ale nie ukrywam, że wolałabym sobie tu z wami pogadać w tym czasie :D
 
reklama
Dobra spadam, bo całą stronę sama zapiszę :D
To śpijcie smacznie Robaczki. Niech wam się te wasze małe aniołki przysnią i te duże diabełki :) Buziaki!!!! :-*
 
Do góry