reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Ja jak tu zagladam ostatnio z wieczora to tez jakos tak cicho. Dziewczyny plotkuja do poludnia z samego ranca ;)
Moj maly sie wierci i kreci jak to zwykle o tej porze. Chcialbym sobie z nim pogadac i chyba mu zagram cos :)
Fajnie ze juz Kurko wykapana jestes. Ja caly czas mam w planie cos do torby szpitalnej zaczac pakowac i narazie pampersy wygrzebalam ;D
 
reklama
dziewczynki....włąśnie wstałam...poleżałąm sobie troche i zaczynam się martwić :(wsumie już od kilku dni mnie pobolewają plecy...tak na dole <tak bolały jak miałam miesiączke>al w tej chwili bardzo bolą wręcz promieniują :(troche się zaczynam denerwować :(


 
włąśnie dzwoniłam do koleżanki....kazał mi się uspokoić ...ale ja jakoś dziwnie się czuje...urodziłam synka w 37 tygodniu kurcze mam nadzieje,że ta moja podróż nie przyśpieszy niczego....

 
Graszka witaj po podrozy, tak mysle ze Ci nalezy sie teraz duuuuuuzoooooo odpoczynku. Poloz sie do lozka z dobra ksiazka, niech Ci maz pomasuje plecki, a Ty sie porelaksuj
 
oj niestety męża nie ma :(a z teściowej pomocy choćby nawet chciała to nie skorzystam, ;)no ale kurcze zmęczona to ja się wcale nie czuje tylko zastanawia mnie ten promieniujący ból plecków :(no i bardzo twardy brzucholek :(

 
sprobuj sie zrelaksowac troche i polezec, a jak nie przejdzie to w razie czego jedz do szpitala zeby Cie przebadali czy przypadkiem dzidzius nie chce juz wychodzic. Moze wez tez no-spe, moze po niej miesnie sie troszke rozkurcza i przestanie bolec...
 
nie wiem czy jedno zdrugim ma coś w spulnego,ale zauważyłąm też ,że przy tych bulach plecków jest tez częstrze niż zwykle oddawanie moczu..

 
A jak bys tak zadzwonila do lekarza? Uspokoila bys sie przynajmniej. Moze plecki bola jeszcze po podrozy? Wkoncu siedzialas troche tych godzin w jednej pozycji?
Sprobuj znalezc jakas wygodna pozycje, koniecznie z poduszka na ledzwiach i odprez sie jak tylko dasz rade, moze przed tv? Wiesz, ze jak czlowiek spiety to wtedy wszystkie miesnie tez napiete i bol bardziej dotkliwy.
No a dzidziusia to jeszcze stanowczo za wczesnie.
 
reklama
To Ci moze Twoje malenstwo juz sie obnizac zaczelo i uwiera. Kurcze chcialabym jakos pomoc, ale ja jestem w pierwszej ciazy i nie bardzo mam doswiadczenie i tak "na czuja" podpowiadam.
 
Do góry