reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

ide z a waszymi radami kobitki...książka w dłoń i położe się ,jeśli mi nie przejdzie to za jakieś 2 godzinki dzwonię do lekarza....To narazie kochane babeczki...papa :-*


 
reklama
Witaj Graszko po podrozy :D

Asiolku wiem jak to jest z tym odmowionym kredytem..........u nas nieszczescie poszlo w parze niestety.... :(
najpierw odmowili nam kredytu wnaszym banku gdzie mamy konta,a na drugi dzien Karol stracil dobrze platna prace.......... :(
czulam sie jakby cos strasznego spadlo mi na glowe.........tego bylo za wiele :mad:
ale jakos ciagniemy........biednie ale dajemy rade jak narazie,choc w tym miesiacu oprocz moich 500zl nic wiecej nie wplynie bo Karol nie mial zlecen.........
pozyjemy zobaczymy jak to bedzie dalej.......
 
a rozstepy mam takie ze szkoda gadac!!!!!!!!!!
na swoj brzuch nie moge patrzec,smarowanie kremami gowno dalo
od pepka w dol mam poorany brzuch w czerwoniaste krechy i dlugie

fuj fuj fuj fuj :mad: :mad: :mad: :-[ ::)
 
Najważniejsze jest to, że z Dzidzią wszystko dobrze :-) zdrowa rośnie (2kg150 gram) ma się dobrze :-) nawet wydaje mi sie, że do Meżula jest podobna :-) wolałabym aby była do mnie bo ja jestem ładniejsza:-) iihihihihhi
No i Pan doktor powiedział że do 24 lipca chodzimy w ciąży... twardo :-) znaczy sie cesarki wcześniej nie zrobi chyba że dzidzia sama bedzie chciaął już na drugą stronę brzuszka :-)

Dowiedzialam sie też ze cewnik jest tylko do momentu kiedy działa znieczulenie jak tylko nóżkami da sie ruszać cewnik jest wyjmowany:-) dlatego nic nie stoi na przeszkodzie aby w szpitalu chodzić w piżamie :-) bo do momentu wyjecia cewnik ai taj jest sie w koszulce szpitalnej :-)
 
hej dziewczyny! ja dziśzbytnio czasu nie miałam, rano zakupy, później hala, a jak przyjechałam to miałam odpoczywać ale gdzie tam wzięłam się za porządki robię miejsce przekładam układam, sprzątam i niemogę się doczekać jak zabiorę sięza szykowanie ciuszków !! :))
teraz już siedzę wykąpana, i czekam na mojego facecika bo jeszcze go nie ma :( nawet biedak dziś obiadu nie jadł, (ja teżnie bo nie miałam ochoty i czekałam na niego) teraz skoczę coś przekąsić, może grejfrucik....

a co do wagi to u mnie jakieś 7 kg na plus a maluszek waży jak narazie 2140, ciekawe jaki będzie brzdąc ja miałam 2900 a artek 4200.
no a rozstępy to miałam już przed ciążą teraz wyskoczyło mi kilka nowych nad pępkiem, ale co tam rozstępy.... już się nimi nie przejmuję od dawien dawna
 
To ja tez dobranoc mowie i zycze wszystkim spokojnej nocki.
Jutro pewnie nie zagladne tutaj wczesniej jak o mojej 14-stej i juz wtedy zapiszecie dobrych kilka stron 8)
Mam nadzieje, ze Graszce bole przeszly.
Tez czekam na mezusia :)
Pa!
 
reklama
Czesc Wszystkimo poranku
Ja juz na nogach nie moge spac ,pogoda jak listopadzie i okropnie zimno.
Od 2 dni budze sie z okropnym bolem podbrzusza i pecherza dopiero jak sobie susne to przechodzi,ja mysle ,ze moja mala sie obnizyla i coraz bardziej uciska mi wszystko w dole ,chyba naprawde porod sie zbliza ::)
Ja jutro na weselicho ide, wiec sie musze dzis przygotowac troszku,wlasciwie to wszystko gotowe bluzka ,spodnie ,zakiet ,buty ,torebka ,kwestia wyprasowania no i mezula garnitur przygotowac z cala reszta.
Mam nadzieje ,ze jak sie tam troche wychulam to mnie moze cosik wezmie na rodzenie -ZOBACZYMY
 
Do góry