reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Ja też witam o poanku.
Byłam wczoraj zobaczyć łóżeczko i inne akcesoria ale nic nie kupiłam i mam fatalny chumorek.
może dzisiejsza pogoda trochę mi go poprawi bo świeci słoneczko.
 
reklama
Frida ja tez mialam fatalny humorek wczoraj ,bo nie przywiezli mi jeszcze wozka dla dzidzi ,ktory zamawialam ,a tak sie cieszylam ,ze juz bedzie.
Kurna bo ja to juz lubie isc do miasta i wrocic z czyms konkretnym.
Przynajmniej juz kolyska na skonczeniu ,kwestia pomalowania
 
Ja też będę miała kołyskę ale nie wiem co położyć na spód. Co u Ciebie będzie?
Myślałam może żeby kupić taki rożek usztywniany i tam włozyć ale nie wiem.
 
Frida ,moj maz chce zmowic materacyk na wymiar do tej kolyski ,moja mama zas mowi ze jakis becik sie do tej kolyski kiedys wkladalo taki duzy z pieza,ale ja nie chce tego pieza bo podobno uczula,i tak sobie mysle ze jakas gruba gabka by mi wystarczyla bo i tak dziecko tam bede kladla w rozku usztywnianym.
Tylko co bedzie jak moja mala nie bedzie chciala sie lulac w tej kolycse ,a kolycha zabytkowa i tyle w nia roboty wlozylam
 
Ja jeszcze nie wiem jak moja wygląda ale jest na biegunach i chyba zrobiona na zamówienie. może rzeczywiście taki z gąbki zamówić.
 
cześć kobitki....Włąśnie przed chwilą ześlizgnełam się z wyrka :(kiepsko sie czuje....co prawda w nocy spałąm ,ale mniej więcej co godzinke się budziałam i siusiałam i to sporo :(plecki bardzo mocno bolały ale szybko zasneąłm i teraz po przebudzeniu coprawda pobolewają ale juz mniej....może to faktycznie przez tą podróż....no i co najgorsze grype to mam chyba murowaną :(oj cały czas wszystko było ok a teraz zaczynają się schody :(



 
Witam przed weekendem.
Pozazdroscic sloneczka - u nas pada okrutnie :mad:

W sumie to ja wstaje w nocy moze jeden raz, czasem nawet uda sie przespac cala noc ;D. Skurczu lydek nie mam (moze ze 3 mialam w sumie), dla rownowagi natomiast - zebym nie miala za dobrze - po nocy cala moja lewa dlon jest zdretwiala - nie moge paluszkow wyprostowac :mad: i tak od tygodnia :mad:. Ale jest to do przezycia - nie budzi w nocy, a rano kilka minutek, kilka cwiczonek na rozluznienie miesni i wszystko gra :D
 
A u nas też leje i zimno, brrrr. Na szczęście nigdzie dziś nie wychodzę :)
Mój mężulek wczoraj wrócił po 4 dniach i był w szoku, jak mi się zmienił brzuszek :) Mówi, że dużo urósł i rzeczywiście się obniżył :)

Kurcze i co tu robić w taki dzień? Nic mi się nie chce. Chyba zacznę od kawy :)
 
reklama
U mnie jak na razie jest odwrotnie nie ma miejsca na łóżeczko a kołyska jest krótsza. Do przeprowadzki musi starczyć kołyska. Łóżeczko i tak kupię ale na razie wywiozę na budowę bo jak bym je wstawiła do mieszkania to ktoś muśałby się wyprowadzić. ;D
Mamy strasznie ciasno i już panikuję jak to wszystko pomieścimy.
 
Do góry