reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

osobiście nie moge sie stawic bo ja już nie dam rady podróżoważ 200 km.... do tego nie mam z kim Męzul ma szkolenie i wszystkie weekendy zajete.... a o powrocie na studia nie myśle bo są za daleko - jezeli nawet bede chciałą jeszcze jakiś kierunek skończyć to w Białymstoku a nie w Wawie
Tylko teraz nei wiem czy prosić o umożenie... rozłożenie na raty, umożenie czesciowe... sama już nie wiem :-(
 
reklama
Pewne spostrzezenie z wyprawy do sklepu: w witrynach sklepowych ujrzalam swoje odbicie i nie bardzo chcialam uwierzyc ze to ja, kregoslup mi sie troche wygial do przodu (pewnie brzuch go ciagnie) i przez to moj tylek stal sie bardzo odstajacy, no i toche przypominam teraz swoja budowa ciala murzynki takie przy kosci z odstajacymi tylkomi i brzuszkami  ;D . A tak wogole to jak ide to mi tak smiesznie brzuszek kreci sie
 
Zadzwon do sekretariatu i porozmawiaj z paniam w sekretariace, moze Ci cos podpowiedza. A podanie to najlepiej pisz o calkowite umozenie, powolaj sie tez na to ze wlasnie niedlugo masz rodzic i wydatki zwiazane z porodem i dzidziusiem, albo co najmniej zeby Ci umozyli chociaz polowe, gdy juz nie bylo cie na zajeciach, a reszte, kiedy to uczeszczalas na zajecia, niech Ci rozloza na raty. Naprawde rozne rzeczy mozna wywalczyc na studiach. Trzymam kciuki za Ciebie.
 
Asiolek,sprobowac warto bo za to nic nie placisz ,a zyskac mozesz bardzo duzo!!!!WALCZ O SWOJE I TYLE -POWODZENIA
Kurna a ja sobie kawe zrobilam bo mi glowa chce szczelic , a teraz mam wyzuty,ale chyba to lepsze niz zazyc jakas tablete
 
No a ja sie mialam tak twardo w ciagu dnia pokazywac i cos mi to nie wyszlo ::)

Asiolku, musi sie udac, nie wierze, zeby mieli Ci kazac placic tyle kasy, tym bardziej jak przestalas chodzic na te studia.
I prawda jest co dziewczyny pisza, ze raz jest z gorki a raz pod. Mysle, ze kazda tego doswiadczyla. Ale pomysl, ze "po nocy przychodzi dzien(...)"
Co do maceryka, to ja mam zwykly z gabeczki dosyc twardy, a lozeczko z Drewxu sosnowe z opuszczanym bokiem, ale bez szufladki.
 
Rozstepy na cale szczescie jeszcze mi sie nie pojawily, ale ciagle truchleje. Smaruje brzuch balsamami do ciala dosyc obficie.
Jestem z 6 kg do przodu i to chyba troche malo mi sie wydaje, ale co moge na to poradzic ???
 
cześć kochane kobitki :)ale się za wami stęskniłam....nomalnie niesamowicie....dziś wruciłąm z Trójmiasta i wszystko jak narazie jest ok :)w drodze powrotnej troche mała dokuczła i musiałam zwrucic posiłek,ale teraz juz jest dobrze :)mężuś troche panikował ale teraz przyniusł mi czereśnie i musiał pędzić do pracy :(najbardziej mi smutno ,że synka zostawiłam u rodziców :(Boże jak ja juz za nim tęsknie :(mam nadzieje,że szybko czas zleci....pocieszamy się tym ,z mężulkiem ,że synuś jest bardzo szcześliwy tam....
 
Martuska tych 6 kg.to Ci pozazdroscic ja mam jeszcze raz tyle ,ale o dziwo u mnie tego jakos nie widac nie wiem gdzie sie to rozlozylo
Rostepow narazie tez jeszcze nie widac ,ale nie chce myslec co bedzie jak sie zacznie wszystko kurczyc  ::)
 
reklama
Do góry