reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Asiolku tak na moj rozum jesli uczeszczalas na zajecia w pierwszyszm semestrze nie wazne czy raz czy pare ale od drugiego semestru juz nie to moze uda sie uniknac chociaz polowy tej kwoty i moze tez na raty!!!
dzwon tam i pytaj
na pewno cos sie wykombinuje!!!!!! a moze w ogole nie bedziesz musiala nic placic i to by bylo zupelnie extra!!!
 
Witaj Graszko :D Zlecial szybciutko ten Twoj wypoczynek. Fajnie, ze wszystko przebieglo spokojnie i ze moglas spotkac sie z rodzicami. Oni napewno tez sie bardzo ucieszyli. A synusia juz zobaczysz niebawem, czas leci naprawde szybciutko. Jak sie mial rodzic moj najmlodszy brat to ja tez bylam "odstawiona" tyle ze do cioci ;)
Kurko, ja tam wiem czy mi tak fajnie, chcialabym troche wiecej wazyc. Mam tylko nadzieje, ze dzidzia bedzie miala chociaz ze 3 kg ;)
 
Gazelaczku tak sobie mysle o tym Twoim Maciusiu i o tym, ze musisz czekac na wizyte dluzej i tak wymyslilam, ze moze by polozna na szkole rodzenia pomacal Ci brzuszek? One przeciez wiedza jak dzieci ulozone i chociaz troszke by zaspokoila Twoja ciekawosc. Na usg dowiedzialbys sie juz tak na bank co i jak.
Ja tez czekam niecierpliwie na moja kontrole w poniedzialek i az drze.
 
synuś zoatał ,aż do porodu  :(tu niestety jak by się coś działo to nie maiąłbym dla niego opieki...mężulo pracuje i nie bardzo daliby mu teraz urlop....ustalił z szefem ,że jak tylko zaczne rodzić to dostanie 2 tygodnie urlopu no i zaraz po porodzie  synuś przyjedzie,ale ja już zanim tęsknie....co do kilogramów ...to ja jak narazie przytyłam od początku 6,5 kg.... niechciałąbym z awiele przytyć...ale zobaczy się :)z synkiem 12 kg przytułam....
 
Martuska twoja dzidzia na pewno bedzie wazyc ponad 3kg.
Nasza waga w ciazy nie odzwierciedla wagi dziecka tak przynajmniej mi sie wydaje.Mozna przytyc 25kg i miec dziecko 3kilowe , a mozna przytyc niecale 10kg i urodzic smoka 4 kilo.
 
Dzieki Kurko, to pocieszajace :). Oby sie Twoje przepowiednie sprawdzily ;D co do tego 3kg dziecka, bo 4kg to juz za duzo jak dla mnie ;)
Ja mialam rowne 3kg jak sie urodzilam, a maz 3300g no zobaczymy :)
 
reklama
Do góry