reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Kurna, poczytałam co czerwcówki piszą o materacach, no i jak zwykle każda mówi co innego. Jedna, że tylko gryczano-kokosowy, inna, że piankowo-kokosowy, bo podobno gryka lubi zakiełkować :D I bądź tu mądry :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny
Ja jestem lipcówką 2005.
ostatni raz odezwałam się tutaj chyba baaardzo dawno
mam termin na 4 lipca
od dawna mam skruconą szyjke i rozwarcie na jakis 1 cm ;)
czuje się ok.
od czasu do czasu dokuczaja mi skurczyki ale to
jest naturalne w koncu zostało mi 25 dni

pozdrawiam Was i życze udanych rozwiązań.
udzielam się na forum na www.noworodek.pl
jak na razie wszytskie jestesmy jeszcze 2w1 ;)
 
Nareszcie doczytalam do konca po jednodniowej przerwie. Ufff
Asiolku przykro mi z powodu kredytu, wiem jak sie czujesz, bylismy z mezem w podobnej sytuacji 4 miesiace temu, a teraz jakos sobie pomalutku ukladamy, zrezygnowalismy z mebli do mieszkania i smieje sie ze mieszkamy na dworcu  ;D ;D ;D
Wczoraj bylam tak przygnebiona ze nie zagladalam do internetu zeby przypadkiem nie zarazic ktorejs z was podlym nastrojem, wzielam sie za mieszkanie, pranie i prasowanie no a na koniec na pocieszenie wieczorem moj kochany maz przywiozl przepyszne truskawki.
Do wczoraj rana cieszylam sie ladnym brzuszkiem bez rozstepow a djabelstwa jedne wczoraj rano mi sie pojawily, nawet mustella nie pomogla  :mad:
to dziadostwo to chyba genetyczne, bo moja mama to tez dostala rozstepow w ciazy i moja siostra tez...

Ide do sklepu szukac czeresni a jak nie bedzie to kupie sobie lody  :p
 
w październiku ponieważ zawsze chciałam studiowac psychologie :-) poszłam sobie na studia zaoczne do warszawy dla przyjemności poniewaz już jeden kierunek miałam prawie skończony wiec zaczełam sobie psychologie... w grudniu dowiedziałam się, że jestem w ciązy i ciąza jest zagrozona i zrezygnowałam ze studiów... tych nowych... i włąsnie listonosz przyniosł wezwanie do zapłaty 3100 .... jeżeli jeszcze dziś mnie coś złego spotka to nie wiem co zrobie
 
reklama
Asiolku i zaopatrz sie koniecznie w zaswiadczenia od lekarza. Jak ja studiowalam to najlepszy sposob na dziekana lub rektora to bylo osobiste stawienie sie, bo to zawsze mozna dokladnie wytlumaczyc o co chodzi. Moze uda Ci sie wziac urlop zdrowotny na ten zalegly rok i bedziesz mogla zaczac od poczatku jak dzidzia sie urodzi. Poprobuj, napewnocos wykombinujesz.

A ja juz mam swoje upragnione czeresnie, jakby co to zapraszam do siebie te ktore tez maja ochote na czeresnie. ;D
 
Do góry