reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
bo ja mam chyba z 20 par a może i wiecej :-) ;D ;D i tylko 4 sama kupiłam reszta po siostrzeńcu :-) czyli mam rozumiec że skarpata może isc na bosą noge Dzidziową bez [rasowania:-)
 
co do wygladu to mam z nim odwieczny problem.... ciagle wygladam na malolate  :p czasami wsciec sie mozna np. 2 lata temu siedzimy u znajomych mojej ciotki wszyscy sa dorosli i wszystkim zaproponowano wino no prawie wszystkim oprocz mnie  :p a potem kobieta mnie przepraszala mowiac ze mysla ze mam 17 lat  :p raaaaaaaaaany a ja  dzis o 10lat starszy kon

Asiolku dobrze ze tak mysisz!!!! pewnie ze dasz rade!!!!!!!!!!!
 
skarpetki to są takie malusie, że tylko by się pod żelazkiem zgubiły, hi hi

dziewczyny, skonsumowalam tyle truskawek, ze albo pękne, albo Maciuś musi się troszkę bardziej skulić.... raaany, ja to nigdy sie nie nauczę jeść rozsądnie truskawek... co roku muszę się tak urządzić - i to praktycznie codziennie w sezonie truskawkowym...
no a potem będą czereśnie  ::) :p ;D
 
A ja nie widze Mani bo w pracy mi sie nie pokazuja zdjecia :-(

Ale zobacze w domu jak juz bede sobie siedziec.

Dziś jaden do kloeżanki Elwisa_M z Majówek. Bede sie uczyła kapac maluszka. A najpierw go trzymać - bo ja sie boje takiego małego dzieciaczka trzymac.
 
Klaudia dzieki za uswiadomienie ,ze wlasnie skonczylam 36ty.i zaczynam 37 ,wlasnie jestem w wiekszym szoku ::)
Ja mam materacyk kokosowo-gryczny i to jeszcze robiony na zamowienie bo ja mam nietypowy rozmiar lozeczka(112x55z ikea).
Wozek zamowiony ,ale jeszcze nie przyszedl :-[,a ja by juz bardzo chciala go miec w domu.
kurcze chociaz mam dosc duze mieszkanie to zaczyna sie powoli zagracac tymi wszystkimi sprzetami dla dzidzi ,juz nawet nie mam miejsca na kolyske w sypialni , a kolyska to juz taki zabytek ma moze 100lat i teraz przechodzi renowacje.Ech zobaczymy czy tylko moja mala bedzie w tym chciala spac ?
 
reklama
Mania to ty masz taki sam problem ja ja.
Ja do dzis musze pokazywac dowod osobisty jak kupuje cos w monopolowym,chodz juz prawie 30 na karku!!!!!
 
Do góry