reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Cześć dziewczyny. A mnie jeszcze pamiętacie? Dużo czasu upłynęło odkąd ostatnio coś pisałam. Ale staram się Was śledzić na bieżąco. Teraz poinformuję tylko, że czekam na synka, będzie miał na imię Stasiu. Dzisiaj mnie odpowiednio zmotywowałyście i w końcu wzięłam się za pranie ciuszków, które dostałam dla niego od koleżanki. Szkoda, że pogoda kiepska i nie bardzo chcą schnąć. Aha, Stasiu prawdopodobnie nie ma ochoty przeciskać się przez jakieś ciasności, albo nie lubi "stać na głowie" i wychodzi na to, że ija będę mieć cesarkę, choć bardzo się nastawiłam na poród naturalny. Ale wszystko okaże się za dwa tygodnie. Pozdrawiam Was i przesyłam całuski! Życzę nocy bez biegania do WC! Pa pa!
 
reklama
Ach Klaudia chyba wszyscy juz spac poszli :)
Niania tylko sie przywitala wkleila piekne zdjecia i uciekla do lozeczka
 
Jeszcze ja zostalam, bo mi cos moje malenstwo nie daje spac. Rozpycha sie na dwie stony na raz wiec czuje duuuuuzy nacis na pecherz i zoladek, no i jeszcze tak ciezko oddychac... ::)
 
Chyba jednak ide do lozka bo juz padam na nos, tylko jeszcze wyszukam sobie jakas odpowiednia pozycje do spania. Zycze dobrej nocki
 
Cosik mi sie zdaje ,ze ja dzisiaj pierwsza tutaj.Co drugi dzien wstaje tak wczesnie bo nie moge spac nie wiem co sie dzieje.
Kurcze za oknem szro ,buro ,ciemno i zimno i tak ma byc caly dzien!
Milego poranku Wam zycze ,pewnie tu jeszcze wpadne setki razy bo sie uzaleznilam
Witam ponownie Nianie po wypoczynku!!!!!!!!!!!!!
 
Cześć z ranka.
Ja wczoraj wróciłam do domu po 23:00 byliśmy kupować płytki i zawieźliśmy odrazu do domu. Samochód tak nam się ugiął i myślałam że nie dojedziemy ale daliśmy radę.

Dzisiaj jade połóżeczko pościelkę i inne bajery do spania dla maleństwa. ;D
 
Witam
Cześć Niania fajnie że jesteś już z nami
Biedna ta nasza Tusia ale wszystko napewno będzie dobrze
Co do piersi to mnie w pierwszej ciąży i w obecnej bolą cały czas
w pierwszej ciąży wogóle nie miałam siary a z karmieniem i pokarmem nie miałam żadnych problemów teraz chyba ze dwa razy zauważyłam siarę na biustonoszu
 
reklama
Dziewczynki czy ktoras z Was ma przy koncu ciazy biegunke bo ja dosc czesto ,chodz nie jem bog wie czego,gdzies wyczytalam ,ze organizm lubi sie na 2,3 tygodnie przed porodem oczyszczac ,ale nie wiem ile w tym prawdy jest >Moj gin mowi ,zebym uwazala co zjadam ,tylko ze ja juz jadam same lekkosci bo po wszystkim mam taka zgage ,ze wyje-okropne.Ja juz chce RODZICCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
 
Do góry