reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

mi wczoraj Dziewczyny narobily ochoty na pomidorowke i racuszki z jablkami wiec pewnie zaraz zabiore sie za ich robienie ;D

marzylmi sie chlodnik litewski ale koperku zabraklo a do sklepu nie pojde bo padne po drodze  :p
 
reklama
hej dziewczyny!
u nas też pogoda pochmurniasta strasznie, wczoraj też tak było. dziś większość dnia spędziłam na szrocie, bo otwieramy i trzeba wszystki towar pospisywać i wogóle. dziś to troszkę zmarzłam, wogóle nie wiem czy nie łapie mnie jakieś przeziębienie :( mój facecik już się smara i gardło go boli.
nasz szkrabek ładnie się rusza :) ale mnie coraz bardziej pachwiny bola :((( z dnia na dzień coraz mocniej (siostra nie mogła chodzić przy drugim szkrabie i nic nie pomagało)
i znowu pada...:( jak pada niedobrze, jak ukrop jeszcze gorzej... ahh

pozdrowionka
 
Mania ja tez mam podobny proble do Twego z tym wlosami - tez ich duzo jest i bez odzywki to ich niczym ruszyc nie moge.

Bylam w tym sklepie ale ani truskawek ani czeresni nie bylo bo sie dzis panu nie chcialao rano o 4 wstawac i jechac po nowy towar. Ale za to pocieszylam sie jablkami i nektarynkami :p
 
a co do włosków, to ja od 99 "hodowałam" :) bo wtedy miałam ogolone na jeża a trzymałam je tylko dla dredów, ale że niebardzo miał mi kto je zrobić, (nawet we włoszech fryzjerki nie robią) to ostatnio je troszkę obcięłam ale na taką długość że nadal w kite się łapią, bo przy maleństwie jednak wydaje mi się że dobrze jest mieć związane, choć to kwestia gustu. ja osobiście nie lubię długich włosów (lubię obciąć i lubię ten moment kiedy odrastają) a mój facecik po prostu uwielbia długaśne (pewnie jak większość)
 
no tak!!! Lukasz tez mi powoedzial zoooooooostaw te wlosy niech rosna...ale zaraz potem pokazuje mi kobiete z fajnie obcietymi wlosami i o co tu chodzi?!
a na dredy przyjedz do mnie ;D tez kiedys chcialam i nadal mnie kusza i przypuszczam ze gdybym byla bardziej obcykana w ciemnym towarzystwie to juz by dredy na glowie byly ;) ;D

hehe pare lat temu odbila mi palma i zrobilam sobie tatuaz na krzyzu teraz do tego dredy i moja rodzina jak przyjade padnie na dzien dobry ;D
 
Jesli idzie o włosy to ze mnietez niezły eksperymentator. Lubie sobie zmienić radyklanie kolor, albo ściąc tak nagle z długich na krótkie (i to bardzo).

Własnie była u mnie kumpela z 4,5-miesięcznym synkiem. Słodziutki. Zakochałam się.
I dostałam całą torbę ciuszków, zabawek i in.przydatnych młodej mamci rzeczy. ;D
I aż mój mały się cieszy, bo podskakuje w brzuchu że ho ho.
 
Brunetko wlasnie sobie uswiadomilam ze sie chyba nie ujawnilas, jesli sie myle to popedze przegladac nasza galerie? Nie wiedziec dlaczego kojarze Cie jako brunetka i nie wyobrazam sobie innego koloru na Twojej glowie ;D
 
U mnie nie ma szans na "spadki" po innych mamach - po prostu ich nie ma w moim otoczeniu :(. Za tojuz nie bawem ja bede mogla sluzyc rada i oczywiscie madrymi informacjami :D
 
Aniu rzeczywiście nigdy się nie ujawiłam. Choć obecnie kolor moich włosów się zgadza.
Ale ujawnie się wam jeszcze. Mam nadzieję ze niebawem. :)
 
reklama
Do góry