reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Witajcie w srode.. kurcze, jak ten czas leci. Nie mogłam dziś znaleźć sobie pozycji do spania, bo co sie ułozyłam na któryms boku z podusią pod brzuchem, to mnie w nogi cisnęło.. i teraz noga lewa mnie boli, pewnie nerw jakiś uciskało czy inne psakudztwo... No, a teraz coś pozytywnego. Jest jakaś promocja na pampersy dla noworodków, 44 sztuki + 15 chusteczek sensitive kupiłam za 25 zł. I to nie w jakims centrum, tylko w zwykłym sklepie dla dzieci. To chyba niezła cena, nie? Po długich debatach i rozmowach z młodymi mamami zdecydowaliśmy sie z mężem, że na początek to zainwestujemy w pampersy, a po miesiącu czy wcześniej spróbujemy tańszych pieluszek.
Pozdrowionka i dużo słonka
 
A ja dzisiaj super spałam :) Ani raz nie wstałam na siku. Normalnie rewelacja :D Kurcze, takie małe coś a cieszy :D
Kurka, co do biegunki, to podobno występuje przed samym porodem, jest to oznaka, że powoli trzeba się zbierać do szpitala :) Ja jak narazie nie mam :)
Damayanti, ja też tak zamierzam zrobić. Najpierw kupię pampersy, a potem najwyżej przerzucimy się na tańsze. A tak w ogóle, to wczoraj była u mnie koleżanka-sąsiadka na plotkach (jest w 25 tygodniu ciąży :)) i stwierdziłyśmy, że mamy sposób na pampersy :) Wiadomo jak to jest po urodzeniu dziecka. Cała rodzinka i znajomi przychodzą oglądnąć malucha, no i czasem przynoszą prezenty :D Więc stwierdziłyśmy, że jakby ktoś się pytał co potrzeba, to będziemy bezczelne :) i będziemy mówić, żeby nie kupowali dupereli tylko pampersy :D :D :D Nieźle to sobie wykombinowałyśmy, co?
 
laudia moja przyjaciółka włąsnie tak rozwiązała problem pieluchowy :-) wszyscy przychodzili z pampersami :-)
 
Witam z ranka! Klaudio - termin mam na 09.07.05, ale mam nadzieję,ze jednak dzidzia się troszkę pospieszy!Wg usg może się zacząć rodzić już 26.06!Z Pampersami super pomysł.Ja w ciuszki jestem już zaopatrzona na początek i znajomym mówię, że mogą kupować, ale tylko większe rozmiary. O pieluchach nie pomyślałam, ale wykorzystam patent ;)
 
Czesc !!
Witamy Nianie spowrotem na najlepszym forum na swiecie !!!
Klaudia ja sie nawet nie chwale zeby nie zapeszyc ale ostatni tydzien to co noc spie bez przebudzenia i super sie z tym czuje ;D ;D
U nas dzisiaj pogoda tragiczna, zimno ,wieje i pada deszcz ale ja mam niezly humorek bo jedziemy popoludniu kupic pojazd dla maluszka :D :D :D
 
Czesc Kochane!! Buzia mi sie cieszy - tak miło jest tu wracać.
Zmartwiłam sie Tusią i Kasią :mad: mam nadzieje, że wszytsko bedzie dobrze.

Ja jestem troche zakrecona po tym urlopie. Pracuje juz ostatnie dni ( do czwartku ) i staram sie wwszytsko skończyc przed urlopem. Ucze kolezanke na zastepstwo. Chce tu wszytsko pospatzrac. Nie bedzie mnie tu przecież przez ok pół roku.

Na wakacjach było super. Piękna pogoda, jezioro, działeczka. Ja dla mnie marzenie. Czytałam ksiazki i leniuchowałam. Udało mi sie przeczytac Tracy Hogg "jezyk niemowląt". Bardzo bardzo groraco polecam! Dla mnie to biblia. Zamierzam przeczytac ja drugi raz.

Mamy juz łózeczko i dywanik  :) i nawet fotel do karmienia dzidzi. Juz od piatku pomału bede kończyc pokik dla maluszka, przesle wiec zdjecia jak juz wszytsko bedzie zrobione.
Kupiłam juz proszek, bede niebawem wszytsko prac, prasoac i układać. Jestem tym bardzo podekscytowana :-)

Od piatku napewno bede odzywać się czesciej!
 
heja LASKI NAJWSPANIALSZE NA ŚWIECIEE
Ja od paru dni zastanawiam się nad kupnem takiej ładnej karuzeli do łóżeczka z misiami przebranymi za pszczółki FISHER-PRICE w sumie kosztuje 170 - 180 czy warto? ale tak mi się spodobała
11075552796rg.jpg
 
reklama
a ja od jutra idę na urlop wypoczynkowy bo szefowa nie chce mnie widzieć super , jestem teraz zbędna po pięciu latach no no ale po paru dniach pójde na zwolnienie lekarskie bo wole później z dzidzią dłuzej być a urlopu to mam 77 dni czyli troche tego jest
 
Do góry