reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Joasiu, Klaudio dzieki za gratulacje, wciaz sie nadziwic nie moge, ze te zabki mu tak szybko wyszly ::) No i moze do SKYPE niech sie tez przylacza inne dziewczyny, to se dzwonic bedziemy ;)

No lazienka prawie skonczona niestety albo stety przerwa mam na karmienie i usypianie :)

To jeszcze moze napisze ten przepis na barszczyk wigilijny i nie tylko...
 
hej
ja tu z wrześniówek po sąsiedzku
pozwolilam sobie skorzystać z przepisu Joasi na zapiekanke
pychota :)
pozwolę sobie skorzystac jeszcze z innych ;)

fajne z Was dziewczyny
pozdrawiam
i dziekuje za przepisy!!
 
Martuska pisze:
Joasiu, Klaudio dzieki za gratulacje, wciaz sie nadziwic nie moge, ze te zabki mu tak szybko wyszly ::) No i moze do SKYPE niech sie tez przylacza inne dziewczyny, to se dzwonic bedziemy ;)
No Martuska tez mi tak lekaz powiedziala, ze to cisnienie to napewno od nerek, a ty to skad takie rzeczy wiesz?
Wiecie ja zmienilam przychodnie i ta nowa lekarz sie zdziwila, ze z takim odwiecznym problemem a nigdy jeszcze mi nie robili usg a wyobrazcie sobie ze tam w przychodni prosilam ze trzy razy to nie chcieli mi dac - mowila baba ze nie ma takiej potrzeby a ta odrazu bez zadnego proszenia sama dała.
 
reklama
witam sie poznym popoludniem.
Mezus dzis rano wybyl a ja spalam z synkiem do poludnia.
i wogole jestem jakas byle jaka, wlasnie wstawilam wode na kawe...inke. Bo nie wiem jakby Rayyan normalna zniosl.
 
Do góry