reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Wiki, ja tez karmie jeszcze tylko piersia. Nowosci mam zamiar wprowadzac od stycznia. Na wigilie Macius dostanie pierwszy soczek :)

Nie wiem co robic bo Macius ma chrypke, ale nie ma goraczki ani kataru, wiec nie wiem czy isc do lekarza, czy nie?
 
reklama
Asiołek pisze:
Ciekawe co z Tusia sie dzieje :-(

Co do watku lipcowych mam to on jest niesmiertelny i neigdy nei bedzie zagrożony :-) ale ja osobiscie nie jestem w stanie go czytać od deski do deski przez co czuje sie chwilami obco i nie wiem o co chodzi.... a w mniejszych watkach jestemw stanie wszystko nadrobić i być na bierzaco :-)

No to Asiołku witaj w klubie :) Ja odkąd wróciłam do pracy muszę przelecieć wieczorem około 10 stron głównego, plus dodatkowe :p Na razie daję radę, ale nie wiem, czy długo tak pociągnę ;) :laugh: ::) 8)

Brunetko jakie ładne zdjęcie w profilu! To Twoja buźka? Dlaczego dopiero teraz się odkrywasz gagadku? ;)

Kredeczeczko chciałam Ci to już wcześniej napiać. Bardzo spodobała mi się Twoja wypowiedź na temat dzieci, to znaczy Twojego podejścia do nich, zarówno wobec Tymka jak i zaangażowania w pomoc innym maluszkom :) Podziwiam takie osoby, bo maleństwa są przecież najcudowniejszymy i najbardziej bezbronnymi istotkami :) I sama kocham je nad życie, tylko czasem cierpliwości brak ::) Pracuję nad tym ;)
 
A za tą pomoc przy dzieciach małych w domu dziecka kredko to masz ode mnie kredyt zaufania na całe życie :) Boże, jak sobie przypomnę "chatkę puchatka" w szpitalu, w którym rodziłam, to płakać mi się chce. Tam były narodzone, porzucone dzieci..Nie chcę więcej o tym pisać
 
brunetko faktycznie nowa fota w profilu....nie zauwazylam, sliczna ........prosimy o wiecej!!!!

....jakos sie smutno zrobilo, ja odkad mam swoje dziecko strasznie jestem wrazliwa na tematy porzuconych abo niechcianych dzieciaczkow!!!!!
jak widze cos takiego w Tv to az mi sie plakac chce!!!!!!
 
hahaaa Iwon dobre to z tą Alką  ;D
no niezle poprawek tam mam
ale gratulacje za spostrzegawczość  ;)

Joaśka zapiekanka the best!!!!!!!!!!
zrobilam ful ziemniakow,kupilam kielbaske dobrze przyprawiona,z 3duze cebule
nawierzch posypalam serem żółtym
mniam mniam

a tyle tego wyszlo ze na dzis mam obiad ;D

a ja pieke wlasnie placek kokosowy
łatwy do zrobienia
jak wyjdzie to go wpisze
 
reklama
Czesc mamuski :)

Kredko, Iwon "dzieki za za zabki" :-* teraz sie glowie jak im zdjecie zrobic ::)

Tusia duuuzo zdrowia zycze i oby Ci tesciowa przy Majeczce pomagala. Wiesz juz pewnie teraz, ze to cisnienie Twoje wysokie to pewnie od nerek i co nikt tego wczesniej nie wybadal??? Napisz co i jak prosze.

A ja dzis sprzatanie chalupy, jeszcze kuchnia i lazienka mi zostala, a Alus zebatek juz uraowany na kolanach mi siedzi i patrzy jak stukam w klawiature jedna reka ha ha. Nawet dosc, ze mi reki nie przytrzymuje jak zawsze :D

Klaudia ja sie odezwe do Ciebie na gg. A z ta konferencja to fajnie jak by wypalilo ;D

E_mamo jeszcze Ty Skype zakladaj.

Ok spadam sprzatac i na spacer, bede pozniej.
Aha Wiki ja tez tylko piersia jeszcze karmie i z nowosciami czekam do stycznia
 
Do góry