reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Dziewuszki, wpadam i wypadam, bo od rana się nie odzywałam. Kurowałam się ;), bo za godzinkę wybywamy z mężem na imprezkę do kuzynki :)

miłej niedzieli :-* :-* :-*
 
reklama
joasiu ja też w domku i artek szykuje sięznowu do niemiec a wczoraj rano wrócił :( no a smutki jakoś tak...... narazie do stycznia zobaczymy co będzie dalej oby było dobrze!

no no właśnie tak zbliżmy się do siebie :)

a moja siostra stwierdziła że powalona jestem, że tak na tym bb wysiaduję stwierdziła że Wami żyję :D ale ona tego nie zrozumie...... stierdziłą ze na gg jak gada to tylko chwile i ze znaną osobą a przecież my też się już znamy!! ja do życia kompikowego przywykłam bo przecież tak mojąmiłość poznałam....

a my po kąpanku i teraz ogarnę pokoik :)
 
hejkum kejkum :p
ja tez dzis w domu i na nic innego sie nie zanosi ...przynajmniej kartki swiateczne wypisze ;)
Tusik Kochany co sie dzieje z nerkami ??? bidulko trzymaj sie i ucaluj Majuchne zeby dobra dla mamy byla :-*

Nianiuchna leniwca zlapalas ? ;) mam nadzieje ze Maks daje Ci troszke odetchnac

wszystkim sobotnim porzadkowym pracusiom mowimy MILEGO WIECZORU!!!
 
no my juz po kapieli .............ale nie zanosi sie jak na razie na spanko!!!!!

a ja sie czuje jakas nie wyrazna............chyba cos zjadlam!!!Kubus tez jakis niewyrazny, chyba tez go brzuszek boli.....jak mnie!!!!!

maniula ja i tak Cie podziwiam.......doskonale sobie radzisz z ta swoja diabelska dwojeczka!!!!!! >:D >:D
 
miałam kobitki z Wami poklikać ale nie mam nastroju, znowu się zciełam z mężem, poryczałam się i nie mam humoru.
Chyba ide prasować bo musze się czymś zająć :-[
 
reklama
Do góry