reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Joaska pisze:
a jak ja daje Kubie o 23 cycusia to i tak budzi sie po 2 w  nocy, myslalam juz zeby dawac mu o 23 moje mleczko z kleikiem, ale teraz to sama nie wiem, moze jeszcze przemecze do stycznia???
dokładnie mam takie same wahania, też już kleik w szafce leży a ja się zastanawaim, dam nie jeszcze nie dam :) i tak czeka i już dziś miałam dać ale chyba jeszcze poczekamy

elficzko i joasiu kuchareczki wy jedne :D ja bym też chciała popróbowaćtych przepisików, ale jakośtak ...czas??? zapiekanka joasi musi poczekać a ionne podrukuję i pokąbiuję :D bakłażany iwon smacznie się prezentują uwielbiam zapiekane z octem i olejem i przyprawkami :D

wiecie podobie mi się tak troszkę kulinarnie :D  sama czasmi lubięcoś w kuchni przyświrować i kiedyś marzyła mi sięjakaś mała restauracja jakiś bar wege  :)

kate zdrówka dla męża i sił dla ciebie :-*

 
reklama
Dziewczyny czy są tu jeszcze jakieś mamy co karmią tylko piersią, bo ja narazie karmię tylko piersią i nawet mi się nie chce nic nowego wprowadzać
ale najgorsze jest to że Oliwier zrobił sobie z piersi smoczek i w nocy nieraz budzi się nawet co godzinę i ssie, smoczka nie ma szans mu dać no i chyba bym teraz nawet nie chciała no bo się jeszcze trochę pomęczę ale ominie mnie oduczanie od smoczka
 
mania pisze:
o co robicie na swieta
a u nas zwykle
1 serniczek, (nie zjem :( )
2 makowiec(rolada),
3 orzechowiec (robi moja mama)
4 jabłecznik czasami
5 kutia, ryba po grecku, barszczyk z uszkami, ........hm co tam jeszcze mamy a karp, śledziki, kurde no niepamiętam co jeszcze a coś jeszcze na pewno :(

maniulka z Tymula niezły  >:D czasami z tego co widzę :)
 
wiki ja w sumie karnię jeszcze tylko piersią (czasami herbatki, a na początku kilka razy mleko sztuczniaste ;) ) i jeszczenie wprowadzałam nic, choć czasami sięzastanawiam, no ale ponoć u dzieci alergicznych lepiej wprowadzać wszystko z 2 miesięcznym opóźnieniem zobaczymy kleik czeka....
 
wiki ja karmie tylko piersia.........jest nasz tutaj jeszcze pare.......
u mnie jest tak z tym wprowadzaniem...wiem, ze Kuba ma jeszcze czas di skonczenia 6 miesiecy i teraz niczego mu nie brakuje, dobrze przybiera na wadze.........ale powiem szczeze, ze to wprowadzenie kleiku to tylko i wylacznie moj egoizm, zeby przespac chociaz wieksza czesc nocy!!!!
gadalam ostatnio z moja siostra cioteczna, ona karmila swoich dwoch chlopakow piersia, jednego az 2,5 roku i mowila ze przy drugim juz tak sie nie meczyla tylko flaszka na noc z kleikiem i miala noce przespane!!!
 
Martuśka Aluś chyba taka mieszanka rodziców bo niby ty, ale na fotkach po kolacyjce jakby tata :D
Tosi chyba niebardzi smakuje zupka ;) a Krzysiu no no przystojniacha :)
 
oj.........ale cisza...moznaby powiedziec grobowa!!!!hihihihiihi

a ja wlasnie kaweczke wypilam i tak sie smece po domku i nie wiem co robic.....bo tak ogolnie to dzisiaj mam dzien obijania sie totalnie!!!!jakas robota by sie napewno znalazla ale jakos mi sie nie usmiecha!!!!

a moj synek wlasnie wstal....po 2 h drzemne i puszcza...........same wiecie co!!!!!!jaki aromacik............hihihihihihi
 
reklama
Do góry