reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Tak myślę, że skoro to świnka u Miśka, to musiał to od kogoś przywlec, bo ona chyba zakaźna jest, nie? Miał od kogo? A w sumie, to chyba nie wiele trza, może w piaskownicy cy cuś?

Co do kochania zabawek, to Maciek po urlopie jest tak rozpieszczony, że hej. Normalnie tam było co dzień nowe autko, wprawdzie takie dziadostwo po 2-3 zł, ale jakoś nie mogliśmy mu odmówić. Kurna od urodzenia nie kupiłam mu tyle autek, co nad morzem. :zawstydzona/y:
On "kocha" te zabawki, które akurat ma. Jakoś się do nich specjalnie nie przywiązuje. Nawet nasz piesek Kajtuś ostatnio poszedł w odstawkę. :szok:
 
reklama
Cześć :-)

o śwince to przeczytałam, że drogą kropelkową się rozchodzi, więc najpewniej w piaskownicy załapał, bo nikogo chorego znajomego nie mamy:dry:...chyba...:-p:-D dziś na 12 idziemy, zobaczymy, od wczoraj jeszcze mówi, że Go brzuszek boli:dry:
 
dzień dobry :)
1. dziekuję za wszyyyystkie życzenia :tak::tak::tak::tak::tak:
2. próbowałam dobić sie do bb już kilka razy i ciągle coś nie działało :confused::confused::confused:
3.
ja mam problem z Weronika, nie spi w nocy, budzi sie i placze alebo ciagle przychodzi do naszego lozka i wymysla ze albo cos ja boli albo ze chce pic, sikac. Nie wiem co sie stalo bo nigdy do tej pory sie tak nie zachowywala :no: juz od dluzszego czasu spala ladnie cala noc a teraz juz trzecia noc zarwana a dzisiaj bylo najgorzej bo pobudki praktycznie co godzine a nawet czesciej :-:)confused:
znam to, Kochana, ale sytuacja u mnie inna.... więc chyba nie pomogę :no: aczkolwiek wiem, ze nie mogę jej popuścic w tej kwestii i odnoszę, odprowadzam itd. najczęściej siedzę przy łóżeczku aż zaśnie
4.
no i powiedzcie mi czy Wasze dzieci też tak kochają swoje zabawki???:confused: Miśko ma kilka ulubionych aut, przytula je, mówi im na okrągło że je kocha i je całuje :szok:
Jak Michal?
zabawek nie kocha :no: za to potrafi wymienić tłumy ludzi: mnie, Żanetę, Konradka, babcię, tatę, ciocie, panią, która sprzedaje jej lizaki, sąsiada, pijaka spod sklepu, moją szefową.... erhhhhhh...:cool::cool::cool:
5.
Moja kocha zabawki ale nie jakies ulubione tylko akurat te ktorymi sie bawi. Ostatnio calowala koniki pony, od niedzieli caluje rower :eek::dry:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
przepraszam, nie mogę :-p

Klauduś - wyglądasz BOSKO!!!!!! ja też chce taki brzuch!!!!!!!!!!!!!!!!

idę na radę budowy :/
 
cześć no i oczywiście nic nie wiadomo - pani doktor raczej wykluczyła świnkę, Miśko ma bardzo powiększone węzły chłonne a nie ślinianki, i obstawia mononukleozę - no to pięknie... macie jakieś doświadczenie w tej kwestii???

jutro wyniki badania krwi zobaczymy

cześć elen, co to za ściema z brakiem dostępu :dry:;-):-p:elvis::elvis::elvis:
 
cześć elen, co to za ściema z brakiem dostępu :dry:;-):-p:elvis::elvis::elvis:

jakia ściema, jaka ściema???
w pracy mam tak: co otworzę bb przyłazi ktoś: szefowa, wykonawca, mieszkaniec, palant z um itd - i zamykam bez czytania :wściekła/y:
w domu mam tak: superaśny-do-niczego modem przerywa mi połaczenie co średnio 10 min a ja cierpliwa nie jestem at ol :dry: i sie drażnię :dry: i idę spać/po piwo/do wanny*
*niepotrzebne skreślić

co do Michała - kciukasy, zeby to nie była bestia na M
nie mamy doświadczenia (ufff :zawstydzona/y:)

nie ma za co:-)
za szczerosci z głębi (zazdrosnego) serca sie nie dziękuje :-p:-p:-p:-p

wróciłam z rady budowy i mam tyle energii, że mogłabym przekopać pół zabrza, hihihi :blink::blink::blink::blink::blink:

lece na zwierzaki, bo zaniedbałam :sorry:
 
Rany, baby gdzie jesteście??????????????????????????????????
Ja rozumiem, że lato, ładna pogoda, ale żeby aż tak :no:
 
Alka mojej koleżanki syn miał tą chorobę tzn. dalej ma - to jest syf jakich mało ale nie straszę Cię póki nie ma pewności9 Czy miał juz jakieś badanie a jak tak to jakie)
 
reklama
Do góry