reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Dobry wieczor
Ufffff ale mielismy dzisiaj upal, wybralysmy sie z Weronika do znajomych na dzialke i znowu sie posmazylam na slonku :tak:
dzisiaj z umiarem ze wzgledu na serducho ale i tak efekty widac :tak: uwielbiam lato, mowilam Wam o tym? :happy:

Tuszowy Maciejka cudowny :tak::-D
 
reklama
Hej.
Ale jestem dzisiaj dętka :no: Wróciłam z ćwiczonek i najchętniej położyłabym się do łóżka, a tu do 20 praca :no: No ale jeszcze tylko dwa dni pracy, potem pakowanko i.... morza szum, ptaków śpiew...:-)
 
Cześć :happy:

U nas też potwornie gorąco. Wczoraj spędziliśmy dzionek na zakupach. Przynajmniej będzie się w co ubrać na chrzciny pod koniec czerwca :-p

Elfie, życzę poprawy sercowego samopoczucia!!!

Klaudia, ale Ci fajnie z tym wyjazdem :tak::-D
 
dzień dobry :-)

nie nadrobiłam :zawstydzona/y:, wpadłam sie tylko przywitac i powiedziec, ze jestem jeszcze cała i coraz większa i chora buuu
 
hej babeczki, co tu tak pusto???:baffled::baffled:

my dzisiaj urzędujemy sami, obiadu nie gotuje, jemy na mieście ( czyt. bar mleczny) i ogólnie będziemy robić same miłe rzeczy, huśtawki, park, cukiernia :blink::blink:
oczywiście tuż po tym, jak wrócę od dentysty :baffled::baffled::baffled:

teraz kawa numer dwa i powoli sie zbieramy :)))
 
dzień dobry :-)

taaaaaa, dramat polskich piłkarzy i kibiców :baffled::baffled::baffled:

Julia obudziła sie dziś z mega tekstem: "Mamusiu, a ja mam dziś prawie-urodzinki, prawda?" więc przytaknęłam i usłyszałam ciąg dalszy: "Czy dostanę prezencik jakiś mały?" hmmmm :baffled::baffled::baffled::baffled:

miłego dnia :-) idę do szefowej na dywanik :confused:
 
reklama
dzień dobry :-)

taaaaaa, dramat polskich piłkarzy i kibiców :baffled::baffled::baffled:

Julia obudziła sie dziś z mega tekstem: "Mamusiu, a ja mam dziś prawie-urodzinki, prawda?" więc przytaknęłam i usłyszałam ciąg dalszy: "Czy dostanę prezencik jakiś mały?" hmmmm :baffled::baffled::baffled::baffled:

miłego dnia :-) idę do szefowej na dywanik :confused:
No i jak mama? Dostanie dziecko prezencik maly taki przed-urodzinkowy? :-)

Dzien dobry
U nas sloneczko za oknem a mialo padac :baffled:
Wczorajszy mecz...... :crazy:
Weronika od rana ma zly humor :crazy:
Sama radosc heheh
 
Do góry