reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Czesc Pindy:-p,anybody home?

h
co u Niani???

Niania sie przeniosla na kwietniowe mamy tego roku i nas tyz olewa :-pcyz nie? :-p:-p;-)Niania wracaj, lipiec lepszy od kwietnia :tak::-p

heheh pindziu nie podpuszczaj
nudą smierdzi wiec zwinełam manele i mam nową piaskownice:laugh2::laugh2::laugh2:

A odpowiedając na Twoje pytanie kochana Elenko u Niani wszytsko dobrze:-) Jestem bardzo szczesliwa. Marcel nadal jest aniołkiem (ufff chyba juz z tego nie wyrosnie:rofl2:)Zasypia sam w lzoeczku albo w wózku, odkładam go a za chwile zagladam a on spi. W nocy ma juz jedno karmienie i zasypia o 19, jedzonko ok2-3 a potem dopiero o 7 rano ( Lilka:cool2: spoko co?). Jest pogodny i wesoły. Zaczał juz nawet po swojemu gadac i przekrecac się z brzuszka na plecki. Ma niebieskie oczka (jak mamusia:cool2::-p)i juz nieźle krąglutkie ciałko. Jest moim oczkiem w głowie i nie ma dnia kiedy nie zastanawiam się czym sobie zasłuzyłam na takie dzieciatko:-).Ech...az sie wzruszam:-p
Vholernie fajnie jest byc mamą po raz drugi:-):-):-)

chociaz... Maciuś Karin ma kolki wiec non stop na raczkach, wiec moze nie jest czasem az tak fajnie;-)

Ale ile on zjada z takiego rogala? Julce taka ilość pieczywa wystarczyłaby na pół roku:-D
A Teściowa Ci się popisała echhhhhhh, może też jest sfrustrowana po wczorajszym meczyku:szok::-D:-D

Matka marzy Ci się duzy, twardy rogal?? hehe:-D

A tekst o Julce, dla mnie mistrzostwo:-D:-D:-D:-D

No odzywac sie pindy bo nudy tu:happy2:
 
reklama
Hanti, olej pracę, tu jest fajniej!!!
A o Martusi właśnie ostatnio myślałam i wspominałam nasze ubiegłoroczne spotkanko krakowskie :-)

.

Ja tez, nawet oglądałam fotki :happy2:
i wspominałam ciasto marchewkowe, fasolkę szparagową, jak Jasiu wpadł do basenu na rowerku i zimne piwko..........
to juz rok minął a jakby to było gdzies w tamtym tygodniu :happy2::happy2:


czesc baby :blink:

kasiu no wkoncu sie odezwałas, prosimy czesciej zagladac.........
bo inaczej nagana z wpisem do akt.

Niania jak zwykle optymizm sieje, az sie chce w ciaze drugą zachodzic.......
fajowo ze Marceli tak sie super chowa, a jak tam pierworodny sie miewa???
no i trzeba sie na jakies Warszawskie spotkanko umówic, ja od nastepnego tygodnia moge byc w warszawie co tydzien, wiec trzeba Ciezarówke Anne zmobilizowac i sie gdzies obaczyc :-):-)


elfiku poł domu w godzine................Ty to normalnie torpeda jestes :-):-):-)
 
Czesc Pindy:-p,anybody home?
nudą smierdzi wiec zwinełam manele i mam nową piaskownice:laugh2::laugh2:


No odzywac sie pindy bo nudy tu:happy2:
Masz grzeczne dzieci to sama sie odzywaj , patrzcie jaka madra pindzia sie znalazla :-p:-p:-p

elfiku poł domu w godzine................Ty to normalnie torpeda jestes :-):-):-)
Nie noooo ja tylko kurze poscieralam i podlogi tyz, reszta posprzatana byla :-p tylko nielad byl :tak:;-)
 
Niesiu z okazji urodzin wszystkiego najlepszego!!!

1649432008_02150028.jpg

 
Matka marzy Ci się duzy, twardy rogal?? hehe:-D

A tekst o Julce, dla mnie mistrzostwo:-D:-D:-D:-D

No odzywac sie pindy bo nudy tu:happy2:

z twardym rogalem nigdy nie próbowałam, a masz jakieś doświadczenia?:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

NiaNia bierzesz BodyMaxa?:-D:szok::-p:-):-D:-D:-D

Laski, potrzebuję dobry lek przeciw wypadaniu włosów. Stosowałyście może Capivit? możecie coś polecić poza Skrzypowitą, bo to na mnie nie działało:baffled:
 
z twardym rogalem nigdy nie próbowałam, a masz jakieś doświadczenia?:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

NiaNia bierzesz BodyMaxa?:-D:szok::-p:-):-D:-D:-D

Laski, potrzebuję dobry lek przeciw wypadaniu włosów. Stosowałyście może Capivit? możecie coś polecić poza Skrzypowitą, bo to na mnie nie działało:baffled:

A zebys wiedziała, ze biorę. Teraz jest wersja z podwójną dawką żeńszenia:rofl2::rofl2::rofl2: oj dzieje się nie powiem:-p

A dobry rogal nie jest zły ;-):-D:-D:-D

Na włosy?? hmmm moze byody max??:-p:-D:-D:-D:rofl2:
 
Hej laski!
Fajnie się Was czyta aż mam chumor od razu lepszy
U Nas wszystko ok Nati była na dniach otwartych w przedszkolu i bardzo sie jej podobało , codziennie pyta czy dzisiaj też idziemy no ale okaże się we wrześniu jak to będzie bez mamy
 
reklama
Do góry