reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Dziewczyny,
co cwiczycie? Ja do tej pory chodzilam na joge i pilates, ale zajecia sa wieczorami, a ja juz o osmej zasypiam. Na joge postaram sie dalej chodzic, moze tylko zmienie grupe i dolacze do ciezarnych.
Czy mozna chodzic na pilates? Nie chcialabym zaszkodzic malenstwu (7tc), a nie chce powiedziec instruktorce, bo chodza ze mna kolezanki z pracy i moge sie domyslec. Wole sama powiedziec w pracy jak mina 3 m-ce.
Bede tu pewnie czesto zagladac, bo mieszkam w Holandii, a tu ciaza prowadzona jest z minimalna ingerencja medycyny, tzn. pod opieka poloznej,a porod najlepiej w domu. Sredniowiecze! Troche sie tego wszystkiego obawiam, na Swieta jade do Polski, wiec sie na pewno wybiore do mojej ginekolog.
Pozdrawiam
Anita
 
reklama
Dzięki Maniu. Mam nadzieję, że będzie dobrze, bo w sumie czemu nie miałoby być? Tylko ciekawi mnie co u Asiaczka? Byłaś już na tej wizycie?
 
Witam Wszystkie Dziewczyny!
2 tygodnie temu zrobiłam test, po raz trzeci, po dwóch nieudanych próbach i nagle zobaczyłam 2 krechy!!!! U gina miałam od razu usg i zobaczyłam malutkie serduszko, aż mnie ścisnęło z wrażenia.
Jestem w szoku, pełna obaw i lekko przerażona ale bardzo, bardzo się cieszę. Mam 29 lat wiec w sumie to najwyższa pora. Bardzo się cieszę ze znalazłam to forum, mam nadzieję że znajdę tu jakąś bratnią duszę i kogoś do wspólnego „pomarudzenia”. Na razie mam lekkie bóle w podbrzuszu jak przed okresem, lekko mnie muli ale nie wymiotuje, mam obrzmiałe piersi i nastrój płaczliwy. Poza tym tez chce mi się ciągle spać i ogólnie najchętniej zaszyłabym się pod kołdrą z książeczką. Następna wizyta 29, czyli jutro. Mam nadzieje dziewczyny że będziemy dzielne, wszystko będzie ok. a maleństwa będą zdrowe, trzymam za siebie i za was kciuki!!! Buziaczki dla lipcowych cieżarówek, szczególnie z Krakowa.

ps: termin wyliczylam jakos na 15 lipca!!
ps2: wpisałam sie tez na wszelki wypadek na forum na noworodek.pl
 
Witam Was serdecznie !!!

Elunia jestem już po wizycie.

W czwartek usg, w piątek ginekolog.
Na usg zobaczyłam jak bije serdeuszko mojego dziecka. Niesamowite wrażenie ! Takie niewiarygodne. Myślałam, że się popłaczę.
Wg usg skończyłam właśnie 7 tydzień i zaczęłam 8.
Pani ginekolog wyznaczyła mi dwa terminy porodu wg ostatniej miesiączki 13 lipca, wg usg 15 lipca.

Od soboty mam mdłości. Nie wiem czy są silne czy nie , trudno mi to ocenić, ale wczoraj wieczorem leżałam i czułam się nieciekawie.
Obym tylko nie miała ich rano, bo nie wiem jak wysiedzę w pracy.
Nie chcę narazie nic mówić w pracy, więc wolałabym nie biegać do ubikacji, bo się domyślą.
A co u Was? :)

Miłego poniedziałku !!!
 
Agnieszka, Mania dziękuję za odpowiedź. Utwierdziłyście mnie w przekonaniu, że dobrze liczę.
Byłam wczoraj na USG widziałam mojego maleńkiego groszka, któremu biło serducho. NIeasamowite wrażenie :) Mam zdjęcie i cały czas wpatruję się w nie.
Po tym USG poczułam się po raz pierwszy jak prawadziwa mama, śmieszne bo o ciąży wiem od samego pocvzątku. Ale jednak to nie to samo co zobaczyć. A już jest kogo oglądąć, bo ma 28mm. NIESAMOWITE:)
To już 10 tydzień!!!!!
Tak wogóle to termin mam na 27 czerwca wg USG, ale nie przenosze się do czerwcowych mamusiek, bo już się tu zadomowiłam.
Wogóle mam superowe samopoczucie i wszystkim życze takiej ciąży jak moja.
POZDRAWIAM SERDECZNIE
 
Cześć dziewczyny!Zaczoł się właśnie 7 tydzień mojej ciąży i zaczeły się także mdłości... :oops: A już myślałam że przy 2 ciąży mnie to ominie,niestety myliłam się.Wczoraj prawie cały dzień wymiotowałam :cry: To straszne, tym bardziej że teraz muszę sie jeszcze opiekować starszym synkiem.Dodatkowo cały czas mi zimno i mam dreszcze,jestem zmęczona czasem mam zawroty głowy.Wczoraj przy objedzie niedługo bym zemdlała.Zazdroszcze tym kobietkom które przechodza to lżej :wink: Aha,prawie 2 tygodnie temu byłam u ginekologa wtedy jeszcze niewiele widział następną wizyte mam tuż przed świętami.Pozdrawiam cieplutko wszystkie kobietki i ich maleństwa.
 
Cześć Mamusie i ziarenka!
Co tu tak pusto? :wink:
Wczoraj byłam na drugiej wizycie, wszystko jest w porządku wiec trochę się uspokoiłam. Tyję, śpię i mnie muli na przemian,  ale i tak bardzo się cieszę.
Zastanawiam się kiedy mi przejdą te humory, to jest nie do wytrzymania (przynajmniej dla otoczenia) :oops:
Też tak macie? Piszcie co u was bo nic tak pocieszająco na człowieka nie działa jak dowiedzieć się ze ktoś też tak ma.
Pozdrawiam i buziaczki dla brzuszków.
 
bede lipcowa mama. Zreszta ja jestem super lipcowa mama bo juz jedno dziecko mam z lipca i teraz bede miala drugie:) Przewidywany termin to 30 lipca a syna mam z 26 lipca:)))
Wczoraj mialam USG i jest sliczna fasolka. Podobno wszytsko wyglada OK. Miala pobrana krew i mocz do badania wiec zobaczymy. Strasznie sie ciesze ale i boje bo nie jestem juz najmlodsza - mam 34 lata. Chcialabym aby to byla dziewczynka ale bede szczesliwa jak bedzie zdrowe.
 
Witajcie! Jestem tu - na forum po raz pierwszy, a na stronę zaglądam, od kiedy na teście zobaczyłam tę niesamowitą różową kreseczkę. Termin mam na lipiec; jest to moja pierwsza, oczekiwana i bardzo chciana ciąża... i strasznie jestem nią przejeta. Zwłaszcza, że jeść nic mi sie nie chce, bo od kilku dni te słynne mdłości mnie męczą. To wspaniałe, że można się tu "spotkać" i podzielić wrażeniami itp. Pozdrawiam wszystkie mamy i "kiełkujące fasolki". :)
 
reklama
Witaj damayanti i gratulacje! :D
Ja tez będę mama po raz pierwszy i też niedawno się dowiedziałam, trzymam kciuki i pisz co u ciebie, pozdrawiam
 
Do góry