reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Blondi KOchana! trzyam kciuki z Ciebie i za Fasolke bedzie dobrze tylko koniecznie lec do innego a nawet do 2 lekarzy. Nie znam sie dobrze na takich przypadkach ale z tego co piszesz to echo jest wiec moze wszystko po malutku sie rozwija. u mnie przy pierwszej ciazy lekarka miala problemy z podsluchem serduszka i uslyszalam je dopiero w 8 tygodniu wiec glowa do gory!
sciskam Cie bardzo mocno no i oczywiscie Fasolke tez :wink:
 
reklama
Witam.Ja jestem w 6 tygodniu i prawdopodobnie też urodzę w lipcu-Raczek!!!! Ja jetem Rak(czerwiec), mąż jest Rak(lipec) i jak to mowi nasz znajomy to jest niedopomyslenia tyle Rakow w jednym domu.No, zobaczymy co z tego wyjdzie.Pozdrawiam wszystkich.
 
Witam lipcowe mamy,

U mnie jeszcze pozostaje wizyta lekarska i potwierdzenie zaplanowanej ciazy, jestem dobrej mysli, objawy mialam juz chyba wszystkie. Czy to mozliwe zeby to wszystko tak szybko sie zmienialo?. Przez pierwsze pare dni mialam bole brzucha, mdlosci, apetyt, potem zaparcia, za pare dni zmeczenie popoludniowe i zawroty glowy, teraz brak apetytu i czasami klucie w jajnikach, no i wielki cieply biuscik???
Sara
 
Witam!
Też jestem lipcowa, gdzieś koło 16.07. Piersi urosły mi o dwa rozmiary!!! :shock: Pozatym nie mam żadnych innych niedogodności.
Trzymajcie się ciepło
 
Witam z tymi piersiami to niestety prawda. w drugim tygodniu od zapłodnienia tak okropnie bolały, że od razu wiedziałam że jestem w ciąży:)
Tak ogólnie nie mam żadnych dolegliwości specyficznych dla "ciężarówek", no może z wyjątkiem możliwości spania-bez ograniczeń i o każdej porze dnia.
:D
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)
Jestem strasznie podekscytowana ciążą, bo to pierwsze nasze maleństwo i oboj z mężem nie możemy się doczekać
 
Do tych które mają mdłości!
Od kiedy pojawiły się u Was mdłości i ewentualnie wymioty? Ja jak na razie mam tylko zwiększony apetyt, częste siusianie, bóle piersi i brzucha.
 
Do tych które mają mdłości!
Od kiedy pojawiły się u Was mdłości i ewentualnie wymioty? Ja jak na razie mam tylko zwiększony apetyt, częste siusianie, bóle piersi i brzucha.
 
Ha, piersi to ja zawsze miałam duże (75 C, przy 156 cm wzrostu) a juz od drugiego tygodnia ciąży to chodzic z nimi nie mogłam :) , bo przy każdym ruchu potwornie mnie bolały.Teraz noszę biustonosz sportowy, bo rozmiar jeszcze mi się nie zwiekszył-całe szczęście ale zrobiły się jakieś pełniejsze-mąż zadowolony niemiłosiernie- i w nic mi sie nie mieszczą.pozdrawiam wszystkich "cierpiących"
 
Agnieszko M. Jeśli chodzi o mdłości to ja je mam od szóstego tygodnia i to dwa razy na dobę :? przed południem i wieczorem. Okropność. Jednak wymiotami skończyło się to tylko raz.

Piersi! Bolały, oj bolały i urosły. I to bardzo wcześnie. Teraz jest już lepiej, bolą tylko sutki gdy się je dotknie, ale staniki i tak są za ciasne :D .
 
reklama
Agnieszko M. Jeśli chodzi o mdłości to ja je mam od szóstego tygodnia i to dwa razy na dobę :? przed południem i wieczorem. Okropność. Jednak wymiotami skończyło się to tylko raz.

Piersi! Bolały, oj bolały i urosły. I to bardzo wcześnie. Teraz jest już lepiej, bolą tylko sutki gdy się je dotknie, ale staniki i tak są za ciasne :D .
 
Do góry