reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Lilka ale fajnie z tą delegacją:-p

Neniuś w fotelikach to się nie orientuję, ale już chyba wiesz co i jak ;-) My mamy Ramatti i super się sprawdza, ale to jest ten do 18 kg, większy model jak dla mnie jest do bani, na pewno kupimy innej firmy:-p

Kurcze z tą prostownicą to jaja :szok:
 
reklama
Dziewczyny nie wiem czy śledzicie ten temat , ja osobiscie codziennie po właczeniu kompa najpierw sprawdzam najnowsze wiadomości o stanie zdrowia Majci a potem dopiero ide jeśc sniadanie
To maleństwo tak chwyta za serce, tak chce żyć
Jutro ma ważny zabieg a jest bardzo osłabiona po cięzkiej operacji serca - dopiero dzisiaj sie porzadnie wybudziła i gorączka jej spadła
Pomódlcie sie za nią kochane ona tego bardzo teraz potrzebuje
https://www.babyboom.pl/forum/niemowlaki-f16/prosze-pomozcie-mai-11243/index69.html
 
Hanti zdolna bestia z Ciebie :-p Ja ostatnio lałam, bo zadałam pierwszakom referaty o bloczkach i dźwigniach i chętni mogli dodatkowo wykonać model bloczka :-p No i dzieciaki przynoszą - modele że wymiękłam:-) tatuś lutował dziadek przybijał, normalnie extra były ale się załamałam - praca domowa dla starych ...:confused::-p:sorry2::sorry2: a słyszałyście że ma nie być prac domowych? JESTEM ZA!
 
Cześć Lilka
Możesz wrzucic link do takiego kotka/ plisss :tak:

hej Elfik :-)
specjalnie dla ciebie poszukalam na stronie tego sklepu
nie moge wkleic linka bo sama musisz kliknac po prawej stronie na napis JULEKATALOGEN

a oto strona sklepu
www.extra-leker.no

strona 10

dziewczynka siedzi i na kolanach ma bialego kotka :-) to ten :tak:

Alka czesc
no fajnie:happy2:
za czesc pokupowalismy Hani pierdolki do zabawy i nosidelko,a Milenie zabawki do kapieli
tutaj zabawki sa dosc drogie,wiec dlatego kupilismy w sklepiku internetowym
dostana po nowym roku jak rodzinka przywiezie
ogolnie polecam ten sklepik
ceny wg mnie ok,jak czegos na stanie nie ma to sprzedajaca sprowadzi,my dostalismy jakies zabawki gratis dla dziewczynek i na nastepne zakupy 10% rabatu....fajna sprzedajaca,mily i dobry kontakt
jakby co oto link
BabyStyle.pl sklep dla dzieci - artyku�y dla dzieci, odzie� dzieci�ca, odzie� dla niemowl�t, akcesoria dzieci�ce
 
Dasaria co do kotka...to my postanowilismy Milenie kupic pod choinke :-)
ale...takiego na baterie co miauczy i chodzi :-)
moze takiego kotka kupisz Dari?

u nas stanelo na tym kotku i kuchni Fisher Price

ja bym wolała żywego, ale chyba spasuje, choc w jednej fajnej hodowli maja akurat teraz takie piekności, że szok:sorry2::sorry2:
zaraz zaraz to dla kogo miał byc ten prezent???? :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2:
 
reklama
Do góry