reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

dzieki Iwon:happy2:

dlugo nikt nie odpisywal to przejrzalam chyba wszystkie laptopy na Allegro i doszlam do wniosku ze mloda jest za mloda na takie cos
albo zas juz za stara :-p
bo sa laptopy dla starszakow i dla takich roczniakow...wiec kiszka
musze pomyslec nad czyms innym

Hejoo :-)
taaa my też mamy problem z preznetem pod choinkę, Daria zabawek dostanie pewnie full od rodzinki,
ostatnio ciągle mi mówi że chce kotka, ja w sumie nie mam nic przeciwko, bo lubię zwierzaki, ale S. jest przeciwny, a poza tym zapowiedział, że on nie kiwnie palcem przy kocie, czyli wszystko znów na mojej głowie:sorry2:. Mamy psa (który jest mój:-p), taaa jeszcze kot, muszę sie zastanowic :zawstydzona/y::-p;-)
 
reklama
a oto praca domowa mojego dziecka stroik wykonany z naturalnych elementów,za wyjątkiem kokardek i paru dodatków filcowych
img2923st1.jpg

Antija,by mi nie zaliczyła testu na piekarnik,ale teraz kupiłam silnie żrący środek i jutro wezmę sie za niego za stringami na twarzy:-p:-p:-p:happy2:
img2926cg1.jpg

tak pięknie pachniało w domku,niestety ze szkoły juz stroik nie wrócił,wylądował w pokoju nauczycielskim:-p:sorry2:
uwielbiam takie pierdoły robić:tak:;-):-)
tak oto wykorzystaliśmy wysuszone pomarańcze....teraz wysuszymy sobie jeszcze raz i zrobimy drugi stroik:sorry2::-p:tak::-)

fajne te stroiki, ja nigdy nie miałam cierpliwości, ani chęci do takich robótek, niestety w ogóle mnie to nie kręci :-p;-)
ozdoby świąteczne-kupuję gotowe, natomiast w tym roku mam zamiar kupic dotakowo sztuczny śnieg i jakieś szablony, aby w ten sposób szyby w oknach przystroic jakimiś gwiazdkami ...:sorry2::sorry2::sorry2::cool2:
 
Cudo!!! Podziwiam :tak:



Dzięki za odpowiedź :-):-):-)

A czemu go nie używacie? Stary jest w czymś lepszy? Poważnie zamierzasz go sprzedawać? Za ile? :sorry2: I jaki macie kolor?

my patrzyliśmy m.in. na takie:

283741522


CHICCO FOTELIK KEY 2-3, 15-36 KG,NOWY KOLOR 2008 (283741522) - Aukcje internetowe Allegro

ale on chyba za duży jest??? Gdzies przeczytałam, że tak mniej więcej od 4 lat, bo inaczej dziecku leci głowa do przodu jak uśnie ale przecież on jest pochylany to niby dlaczego???

cena spora - 365 zł

283934294


FOTELIK GRACO RALLYSPORT LOGICO L GWAR.24 CENA VIP (283934294) - Aukcje internetowe Allegro

jakiś taki za mało zabudowany po bokach, nie???

cena: 249 zł

JUMBO%20SPORTY%2007.jpg


FOTELIK 9-36BABY DREAMS JUMBO SPORTY,WYS.KURIER WA (285197687) - Aukcje internetowe Allegro

cena: 219 zł

saturn_mix_modele.jpg


ten się niestety nie pochyla i jest jakiś taki podejrzanie tani.........

Jakieś opinie????????????????

Teraz jak sobie tak na nie patrzę to chyba ten Baby dreams.........??? Ten Niani też fajny......

ja mam ten co niania, generalnie jest ok, ale denerwuje mnie zapinanie szelek w fotekiku, jak Daria jest w zimowej kurtce to trochę to zajmuje mi czasu, nie nadaje się do spania w samochodzie,. bo dziecku główka leci do przodu :cool2:
 
Dasaria co do kotka...to my postanowilismy Milenie kupic pod choinke :-)
ale...takiego na baterie co miauczy i chodzi :-)
moze takiego kotka kupisz Dari?

u nas stanelo na tym kotku i kuchni Fisher Price
 
Elfiku fajne te trampki gdzie je znalazłaś

Na allegro of kors :tak: i są tanie :tak: zaraz linka poszukam :tak:

Dzięki :happy2: Elf, za wysoki obcas powiadasz? No to trzymaj się teraz mocno- kupując sobie te czarne eleganckie kozaki do pracy sugerowałam się głównie jednym kryterium- wygodą. I jak dla mnie spełniają to wymaganie :-D Otóz mam już czarne kozaczki, tyle że są one na mega szpilce. Bardzo sexi, ale już trochę wymiękam biegając w nich po naszych polskich chodnikach. Stąd pomysł zakupienia kozaczków bardziej praktycznych. I te nowe są super, obcas jest masywny i wyważony, mogę w nich śmiało śmigać do pracy. No tak, ale wspominałam Wam już kiedyś, że jestem maniaczką obcasów, więc trzeba brać poprawkę na mój tok myślenia :-p :cool2:
No ja Cie tam rozumiem tez lubie obcasy ale moje nogi juz dawno nie ( to w związku z tym krazeniem moim porypanym) i dlatego ciągle kupuje płaskie i na dzień dzisiejszy nie dałabym rady na takim obcasie :-( a szkoda

Elf, mam takie białe trampy- są super :tak:
No kupie na bank ( ale nie na wiosne tylko w styczniu jak G pojedzie spowrotem):-p:-p:-p

Jestem za Żaklin 04 :tak: Mnie też się takie podobają, ale zwyciężyły jednak stare sentymenty- military style :cool2: W sumie to niezły zamęt, co? Z jednej strony kocham szpilki i sexi spódniczki z wysokim stanem :cool2:, z drugiej glany, bojówki, t-shirty :sorry2:
No dobra żakliny super ale do gaci co będe nosić? he?
Muszą być dwie pary wiec czekam na G :-p:-p:-p wiecie stęskniony facet łatwiejszy do urobienia :-p:-p:-p:cool2::sorry2:
...no i najbardziej poszkodowany jest w związku z tym mój mąż, bo cokolwiek kupuję trzeba przemnożyć razy dwa :-p:-D:-p
EE tam poszkodowany, powiedz Mu ze mój ma podobnie :-):-):-)

O kurde, uwielbiam Cię, leję :-D:-D:-D Fajnie, że nie tylko ja tak mam :ninja2:
No mówiłam wlasnie :-D
 
reklama
Do góry