reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

A ja dalej o świętch - ostatnio znalazłam fajny lumpex a w nim jest wiele fajnych pierdołek do domu np. fajne ozdoby na choinke takie stare i recznie robione nie takie masowe jak na choinkach z marketu i mam już zaznajomioną panią która mi czasami coś odkłada
 
reklama
CCC
trzeba wejść na strone głowna potem kolekcja damska potem wzory ŻAKLIN 04 i LAWA 02

Jestem za Żaklin 04 :tak: Mnie też się takie podobają, ale zwyciężyły jednak stare sentymenty- military style :cool2: W sumie to niezły zamęt, co? Z jednej strony kocham szpilki i sexi spódniczki z wysokim stanem :cool2:, z drugiej glany, bojówki, t-shirty :sorry2:
 
ahhh niech zyje peeling i folia spozywcza.........( siedze obkrecona z maseczka na twarzy, na włosiskach odzywka, dziecko spi......ahhh) :-p:-p:-p:-p
trzeba sie pozbyc bo tu mi wystaje lekko i z tamtej strony, przymierzyłam spodnie od munduru do pracy i co??? za małe............:/


na tapecie buty, czyli moj mały bzik..........
elf te ktore wklejasz z CCC sa super
ja teraz poluje na czarne oficerki, całe gładkie bez ozdób..........
moze po wypłacie ( tylko kiedy ona bedzie:confused::confused::baffled::baffled:)

Iwon Twoje tez super, szczegolnie 2 :cool2::cool2::cool2:
 
ahhh niech zyje peeling i folia spozywcza.........( siedze obkrecona z maseczka na twarzy, na włosiskach odzywka, dziecko spi......ahhh) :-p:-p:-p:-p


Właśnie taką scenerię wyobrażam sobie w przyszłym tygodniu :cool2::cool2: Zamierzam:

1. odpocząć i wyspać się
2. wziąć się za siebie (maseczki, peelingi itp)
3. wziąć się za dziecko (fryzjer :cool2:)
4. wziąć się za mieszkanko (generalne porządki w szafach- mam motywację w postaci paru nowych ciuszków :-p, prasowanie itp )
 
Właśnie taką scenerię wyobrażam sobie w przyszłym tygodniu :cool2::cool2: Zamierzam:

1. odpocząć i wyspać się
2. wziąć się za siebie (maseczki, peelingi itp)
3. wziąć się za dziecko (fryzjer :cool2:)
4. wziąć się za mieszkanko (generalne porządki w szafach- mam motywację w postaci paru nowych ciuszków :-p, prasowanie itp )

ja to bym chetnie chciała, zeby ktos to za mnie robił ( czyt. wizyta w jakims urzekajacym SPA :sorry2::sorry2:) ale jak juz "musze" sama tez jest miło.........
ostatnio jakos nie mam motywacji, zeby jakos wygladac
mam nadzieje, ze praca mnie troche do tego zmusi, tylko kiedyz to mnie zadzwoni ten miły telefonik...............:baffled::baffled::cool2::cool2::cool2::cool2:
 
reklama
Do góry