reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Martusiu witaj spowrotem, choc o tyle mi głupio witac ze sama pojawiam sie i znikam:zawstydzona/y:.... opowiedz cos wiecej o pracy plizzzzzzzz strasznie jestem ciekawa, jacy ludzie , zarówno personel jak i podopieczni, jakie masz zadania i jak się w tym odnajdujesz? :confused:
 
reklama
hej Kredka! wpadaj czesciej jak dasz rade! tutaj dziewczyny rzeczywiscie sie porozdwajaly. teraz w kolejnosci NiaNia, Niesia, Karin. kilka tez stara sie dolaczyc do grona ciezarnych. troszke sie tu dzieje:tak:
gratuluje interesu wlasnego.

to ci sie brat polamal Kasia! a te zlamania to skomplikowane czy mial szczescie i bez przemieszczen itp sie odbylo? i tak widze, ze mial duuuzo farta i zadnych urazow wewnetrznych. pewnie teraz ze dwa miesiace bedzie wracal do siebie.:elvis::elvis:

Klaudia, a jak urodziny siostry? przybyl ten prezent?

nic nie szkodzi Elfiku,jakoś wczoraj nie miłam ochoty na drinki,teraz sobie zrobiłam..........ale sok właśnie mi się skończył,więc będzie,tylko jeden:dry::sorry2:;-)
odnosnie drinkow. po moich ostatnich voltach po barach warszawy stwierdzam ze smutkiem ze nie posiadaja nigdzie soku cytrynowego!!!:baffled: a ja tak lubie wodke z sokiem cytrynowym:-p:cool2::sorry2:

Hanti, jak Otylka dzisiaj?

Martusia, super ze wpadlas! Alkowi gratuluje wlasnego pokoju!:-):tak: jak zareagowal na zmiane??
napisz cos wiecej o pracy. jak atmosfera. pewnie jestes zadowolona i czujesz satysfakcje, ze mozesz pracowac. nadal trzymam kciuki zeby wszystko sie ukladalo:-):tak:
 
Martusia cieszy mnie fakt,że jestes zadowolona z pracy,a i widzę,ze Aluś zaaklimatyzował się w przedszolnym żłobku;-):tak::-)

Anikaa prosimy o większą częstotliwość,juz miałam dzwonić i się na Ciebie:wściekła/y::-p:sorry2:

Kasiu :elvis::elvis::elvis:trzymaj się kochana

Olivia Otylka dzisiaj w dzień prawie nie kasłała,ale napakowałam ją syropami Ibum+wapno+clemastinum+ambroksol.......i jedna łyżeczka syropu z cebuli(po którym było otrzepanie się mojego dziecka i słowa:brrrr mamusiu to niedoble:oo::hmm::oo2:)
wieczorem,tylko Ibum wypiła z łyżeczki,a Clemastinum+wapno+syrop z cebuli poszły do brzucha z mlekiem,wymieszanym z kakaem.......po zaśnięciu kasłała bardzo mocno,a teraz trochę mniej........i oby do rana,się nie budziła i nie kasłała,to nie zobaczymy się z lekarzem:sorry2:

i to by była na dziś tyle.......dobranoc:-)
 
cześć,
dawno mnie tu nie było :shocked2:
Kasiu - trzymam kciuki kochana za brata i za Ciebie, trzymaj się
Martusiu - gratulacje pracy i Alusia, że tak ładnie sie przystosował, duzy chłopak z niego :tak:
Elfiku - śnieg, śnieg - Julia teskni za śniegiem, u nas nie ma :-( a syrop z cebuli robię dokładnie tak samo :tak:
Emamo - jak zdjęcia?? uzbierane?

poza tym poniedziałki najczarniejsze są i te cholerne święta :-:)-:)-( raczej nie poprawię dziś nikomu nastroju,

miłego dnia ;-):sorry2:
 
hejo :-(
Weronika ma katar :-(
Ja też :-(
ehhhhh:-(

Elenko sniegu już nie ma :no: w sobote cały dzień padał deszcz i z naszego bałwana została tylko czapka i dwa kawalki węgla :-(
 
Dziń dybry :-)
O rany, znowu jestem zmęczona po weekendzie. Ale tak zmęczona pozytywnie.
Sobota była peeełna przeżyć. Postanowiliśmy zrobić Mikołaja w weekend, coby wszyscy byli w domku. Postawilismy Maćkowi prezencik koło łóżka. On obudził sie rano i się go... wystraszył :szok: Rozpłakał się i wyniósł pudełko do przedpokoju :-) No ale za chwilkę, jak do niego dotarło co to, tak mieliśmy go z głowy cały weekend, bo ciągle się bawił koparą :-)
A teraz najwazniejsze: kupiliśmy Maciusiowi duże łóżko i wykładzinę do pokoju. Spał już dwie noce i nawet w dzień dwa razy zasnął bez problemu, więc może skończą się problemy z drzemką. Dzisiaj pojechał do babci i mówi: "Babciu, ale mam duuuuze łuuucho.":-)
W sobote byliśmy na Andrzejkach, a w niedzielę na imprezce urodzinowej u siostry.
Klaudia, a jak urodziny siostry? przybyl ten prezent?
Niestety, nie :no::no: Siostra dostała drugą połowe prezentu z zapowiedzią, że na resztę musi poczekać :-)
 
Ale tutaj pustki ostatnimi czasy :-(

Martusiu to super,ze wszystko Ci sie dobrze układa
Zagladaj do nas częsciej plissssssss

Hanti i jak Otylka? Udało sie powstrzymac chorobe?
 
cześć dziewczynki.........


czuje sie jakbym miała guzik w gardle........
co to za pogoda brrrr :baffled::baffled:
cał noc przekrecałam sie z boku na bok, wszystko przez ten wiatr......wiec czuje sie lekko niewyspana....

imprezka andrzejkowa sie udała, było bardzo miło i bardzo tanecznie!!!



chociaz teraz humorku brak, moj tato miał dzisiaj zabieg, nie przepchali mu zył, nie dało sie, bedzie miał bajpasy :-:)-( qrcze jak juz było dobrze to znowu jest zle....
ja to mam cholera zawsze pod gorke!!!
 
Kredzia się pojawiła, ale fajnie :-)
No i Martusia! Pisz kobieto więcej o tej pracy!!!!
Ale fajna Weronisia z tym śniegiem :tak:

U nas śniegu już nie ma, jest za to 10 stopni na plusie i deszcz.


Aaaa, Maciek zaczął wymawiać "R". Narazie mu wychodzi takie f(h)ancuskie, ale już coraz częściej przypomina to "R", więc jest "kopahra" a nie "kopaja" :-)

No i jestem zła, że "Gleba" wygrał "You can dance." :wściekła/y:Ja stawiałam na Roofiego :-)

No to tyle. Mam godzinę przerwy, to idę sprzątać. Co tu tak będę sama do siebie gadać...
 
reklama
Do góry