reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

reklama
Kasia a masz może w domu syrop Eurespal? Albo Pyrosal? One działaja przeciwzapalnie, do tego duzo wit c np cebion albo juvit, calcium i syrop z cebuli.
Jeśli nie ma temperatury to próbuj takimi lekami zanim sie na lekarza zdecydujesz.
trzymam kciuki zeby pomogło :tak::tak::tak:

niestety nie mam,tylko ten Ibum,on też działa przeciwzapalnie..........a syrop z cebuli,to robi się tak:obraną cebulę i pokrojoną zasypuje cukrem i po zakręceniu słoika odstawia??? jeśli tak ,to napisz mi Elfiku,za ile dni bedzie gotowy???
 
niestety nie mam,tylko ten Ibum,on też działa przeciwzapalnie..........a syrop z cebuli,to robi się tak:obraną cebulę i pokrojoną zasypuje cukrem i po zakręceniu słoika odstawia??? jeśli tak ,to napisz mi Elfiku,za ile dni bedzie gotowy???
Ja robie warstwami- obieram cebule i do szklanki albo sloika warstwa cebuli potem cukier i tak na zmiane, odstawiam na caly dzien w ciepłe miejsce i jak np rano robie to wieczorem juz podaje po łyżeczce :tak::tak::tak:
Pyrosal dostaniesz w aptece bez recepty, ten eurespal to juz niestety recepta potrzebna
 
Ja robie warstwami- obieram cebule i do szklanki albo sloika warstwa cebuli potem cukier i tak na zmiane, odstawiam na caly dzien w ciepłe miejsce i jak np rano robie to wieczorem juz podaje po łyżeczce :tak::tak::tak:
Pyrosal dostaniesz w aptece bez recepty, ten eurespal to juz niestety recepta potrzebna
dzieks kochana idę łuskać cebulę:tak::tak::tak:
 
chaciałam jeszcze na odchodnym podziękować wszystkim lipcóweczkom za wpisanie mnie do swoich znajomych na portalu Nasza klasa:elvis::elvis::elvis:
 
no ten mój braciszek to.. aż boję się Go zobaczyć bo podobnoć mało widać spod tych gipsów i opatrunków :-(
najważniejsze że dużo gada więc jest napewno dobrze:sorry2:


elfik achh zimowe zmianki w podpisach fajnee
hanti martynia ostatnio była taka chora i my też eurespalem i z bioaronem c nieźle wybrneliśmy
niech się trzyma malutka buziaczki


no i żeby nie było u nas na wieczór katarek nie wiem czy jej dzisiaj przez te wiatry nie przewiało zaraz olbasik użyjemy
bo podobnoć częte zapalenia uszka mogą być od ciągłego katarku
 
Czesc laseczki, wpadam, zeby sie przywitac po przerwie mojej. Znowu zaniemoglam forumowo:no:

No ale do rzeczy.
Zaczelam prace (wszystkim, ktorzy za mnie trzymali i pamietali wielkie buziaki i elwisy sle :elvis::elvis::elvis: )
Zaczelam w poniedzialek po tygodniowym urlopie w PL. Bylo super widzec znowu rodzinke i snieg i lepic balwana i wogole wogole ja chce do Polski.
Slawek zrobil nam niespodzianke, bo przed tym jak dojechal do nas to zrobil przemeblowanie i Alek wlasnei spi w swoim pokoju :-) Ten moj maz jest nieobliczalny i przewrotny jak male dziecko :-p
W pracy klimatyzuje sie. jest co raz lepiej, zaczynam juz zapamietywac pacjentow z imion i nazwisk (musze). Niestety praca pielegniarki wiaze sie z tym, ze pracuje sie na zmiany i tak np jutro ide na caly dzien. Duzo mam zmian popoludniowych przez co cierpia na tym moje widzenia z rodzina.
Alus jest dzielnym przedszkolakiem (zlobczakiem) Pierwsze dwa dni super sie dawal odprowadzic i tylko w czasie pobytu cos troszke lezki uronil. Trzeciego dnia roplakal mi sie zaraz po wejsciu do przedszkola ale po tem za to ani raz w trakcie dnia. Za kazdym razem wychodzil z przedszkola usmiechniety i chetny do przyjscia na astepny dzien. jestety w czwartek nad ranem zwymiotowal nam i tym samym zaniemogl, tak, ze postanowilismy go zatrzymac w domu. Wlasciwie w piatek od biedy mogl isc, ale mama jak to mama. Zobaczymy jaki bedzie w poniedzialek.

To tyle w wielkim skrocie. Obiecuje napisac cos w najblizszym czasie:tak:
 
reklama
Ok ja uciekam
Najpier wanna a potem Majkel :-p
Dobranoc :-)
hi dobre :-p:cool2:
dzieks kochana idę łuskać cebulę:tak::tak::tak:

oj u nas syrop z cebuli jest nieml co dzien --- tak juz profilaktycznie :baffled: nie lubie nie lubie (kuba tez nie jest tym zachwycony, ale mamy juz dosc chorób na ten rok )

no ten mój braciszek to.. aż boję się Go zobaczyć bo podobnoć mało widać spod tych gipsów i opatrunków :-(
najważniejsze że dużo gada więc jest napewno dobrze:sorry2:


elfik achh zimowe zmianki w podpisach fajnee
hanti martynia ostatnio była taka chora i my też eurespalem i z bioaronem c nieźle wybrneliśmy
niech się trzyma malutka buziaczki


no i żeby nie było u nas na wieczór katarek nie wiem czy jej dzisiaj przez te wiatry nie przewiało zaraz olbasik użyjemy
bo podobnoć częte zapalenia uszka mogą być od ciągłego katarku
rany Kasiu współczuje przeżyc i zdrowia zycze zarówno dla brata jak i dla Małej



no i czesc w ogóle:-)
 
Do góry