reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Brunetko no musisz wreszcie suwaczek zmienić,bo nie jesteśmy na bierząco,ile to Kubuś juz ma dni:sorry2:
ja mówiłam to pierwsza!!!!!
witam sie z rańca:-)

musze przyznać,ze nas tutaj caraz mniej,Iwon nie pokazuje się od kilku dni,Niania chora i zapewne pracę zdaje,Elen też ma niezły za...lek w pracy,E-mama albumy kleci,Anusia zniknęła na wizytę koleżanki i Wiki dawno się nie pokazała...........a Anikaa przepadła,jak kamień w wode:-:)-:)-:)-:)-(

mam nadzieję,że Elficzek wygrał walkę z choróbskiem:tak:
tak jest :-p nie wnikam w szczegóły, bo musiałabym sparafrazować Alkę:

cześc , melduję się z placu boju... CHORA!!!:szok::szok::confused2::confused2::wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled::crazy::crazy::crazy::angry::angry::frown::frown::growl::growl::no2::no2::no2: FUCK mam dość, jeszcze wczoraj migrena mnie po prostu rozszarpała na miliard kawałków, zwis na klopie i to po ciemku, bo od światła haftuje, od hałasu haftuje, ja pier..... a jeszcze dostałam ostatnio od kumpeli 2 super silne prochy właśnie na migrenę i zapomniałąm jak to sie nazywa i bałam się razem z antybiotykiem i innymi czadami łykać, bo prochy są takkie lepszejsze i ju`z miałam wizję jak mnie nogami do przodu wywoożą.... A jak by było mało w poniedziałek mam w Ratuszu super hiper ważny egzamin zawodowy , nie wiem co i jak, dokumenty ch..j wie gdzie..... czy mówiłam że mam dość ...? Ide się załamać... a nie, przepraszam - juz się załamałam:-(
biedaczysko, biedaczysko :-:)-:)-:)-( tulimy, tulimy...

Czy do Waszych dzieci przyjdzie mikołaj? Chodzi mi o Pana Mikołaja :tak:
Do Weroniki przyjdzie- mój wujek sie przebiera i ostro przygotowuje do roli a ja ostro przygotowuje Weronike na spotkanie z brodaczem ;-)
jestem pewna, ze Tuta zorganizuje dla Julii Mikołaja :-) dobrze, że ją mam, całą "zastepczą" rodzinę Julii... :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Do gina pójdę niebawem, obiecuję :sorry2::happy2:

Słuchajcie, co z elen? :confused::confused::confused:
pstro! :-p:-D:-p:-D
ja lecę jak na skręcenie karku, poganiana przez Elfa, a tutaj okazuje się, ze nie ta osoba mnie wzywa, o której myślałam.... :-D:-D:-D:-D:-D:-D


KASIU!!! Happy Happyyy HAApppyyyy!!!!! to ju ;-)
 
reklama
Cześć laski:sorry2:

Czuję się tak jakby mi ktoś wyciął 3/4 mózgu:eek:, został tylko kawałek odpowiedzialny za funkcje fizjologiczne organizmu i na tym koniec.

W dodatku muszę upiec sernik, na który kupiłam wszystkie składniki a chce mi się o tak:unsure::hmm::unsure:.

Jakiś obiad muszę zrobić czy cuś:confused:
spadam
 
Ja też muszę się śladem Asi wybrać do gina, bo wstyd się przyznać, ale ostatni raz byłam na kontroli po połogu :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

zle, zle bardzo zle........
ja wczoraj nawracałam pania w poczekalni, była u Gina jakies 10 lat temu..
mam nadzieje, ze sie przyczyniłam do dbania o jej zdrowie


Wiecie co? Dzięki temu, że jest Maciuś, to zaczęłam Święta przeżywać na nowo. Ten okres znowu zyskał jakąś taką magię.

Klaudus mam tak samo, juz sie nie moge doczekac reakcji Kuby na te wszystkie swiateczke niespodzianki, zapachy itp.
chciałabym, zeby jemu tez sie dobrze kojazyły tak jak mi...
I wydaje mi sie ze Nasze dzieciaki w tym roku jakos "bardziej" n=beda smakowały Świeta!!!
Co do prezentu, bedzie stał koło łozeczka :sorry2::sorry2::sorry2:
Do gina pójdę niebawem, obiecuję :sorry2::happy2:

Iwonka najlepiej juz dzis zadzwon i sie zarejestruj np, na za tydzien!!!!
ja tez bede Cie o to molestowac!!!!!!
 
reklama
Ja miałam jazdę z Oliwierem poparzył się kominkiem:-(
Strasznie płakał, ale już wszystko się ładnie goi, strupki schodzą raczej nie powinno być blizny, 1000 razy przechodził koło kominka i wiedział że jest gorący a tu taki wypadek:szok:
 
Do góry