reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Z nowosci u nas - mam juz balustrady do schodow i pierwszy etap montowania kuchni za nami. We wtorek garderoba.
Jutro bede tez wiedziec czy sie przeprowadzamy przed czy po swietach - a moze w nowym roku:confused:. Dam znac:cool2:
 
reklama
Jagodka przesliczna - jak dla mnie jednak cala MAMA.

A ja sie wylamie co do podobienstwa Mili i Hani - dla mnie jednak oczka mja troszke rozne i juz tak calkiem nie sa podobne - no ale to moja opinia.
 
Wpadlam i wypadam - dobranoc kobietki pora na mnie....
AAAAAAA - od weekendu juz nie karmie definitywnie. Zapowiedzialam sobie 6msc no i koniec - moze nawet to byl moj ostatni raz w moim zyciu:cool2:....:confused:....
 
to i jeszcze ja tu zajrzalam

Ja miałam jazdę z Oliwierem poparzył się kominkiem:-(
Strasznie płakał, ale już wszystko się ładnie goi, strupki schodzą raczej nie powinno być blizny, 1000 razy przechodził koło kominka i wiedział że jest gorący a tu taki wypadek:szok:

Wiki
wspolczuje,ale dobrze ze sie ladnie goi :happy2:

Gazelko, Brunetko, Liluś dzieciaczki cudowne, az bym chciała takiego maluszka na jeden dzień:sorry2::cool2:

chcesz?? chetnie wypozycze na caly dzien i odpoczne :-p:-p:-p:-p
heheheee

Lilka oby Ci ból głowy szybciutko przeszedł!!!

heh dzieki Nenius
mija powoli bo sie poddalam i wzielam paracetamol
normlanie dawno nie pamietam takiego bolu glowy :no:
 
chej
na mikołaja mamy zwyczaj dawać tylko słodycze, orzechy, pomarańcze ,mandarynki..
prezenty są na gwiazdkę

nie wiem czy wyjadę z małą mój brat miał dzisiaj wypadek samochodowy
czekam na telefon od rodziny:-(

u nas także zwyczaj,że na Mikołaja,tylko słodycze.......mały wyjątek robię,tylko dla Otylci,dostanie do słodyczy mały prezent

Kasiu:frown::shocked2::sad::sad::sad::sad:oj mam nadzieję,że nic poważnego się nie stało i jednak uda Wam się pojechać:elvis::elvis::elvis:
 
Jagodka przesliczna - jak dla mnie jednak cala MAMA.

A ja sie wylamie co do podobienstwa Mili i Hani - dla mnie jednak oczka mja troszke rozne i juz tak calkiem nie sa podobne - no ale to moja opinia.

dla mnie Jagodka to tez Mamusia :-):tak:
podobni sa do siebie z Maciusiem ale jednak roznia sie :tak:

no jak Hania troche podrosnie to sie zobaczy kto mial racje :-D
czy wiekszosc czy mniejszosc :-D hihiiii

chej
na mikołaja mamy zwyczaj dawać tylko słodycze, orzechy, pomarańcze ,mandarynki..
prezenty są na gwiazdkę

nie wiem czy wyjadę z małą mój brat miał dzisiaj wypadek samochodowy
czekam na telefon od rodziny:-(

Kasiu przykro mi
oby wszystko bylo z bratem ok i oby nie byl to powazny wypadek ..


a co do Mikolaja 6 grudnia to uwazam ze z prezentami to przesada
moze sie naraze ale tak uwazam
co za duzo to nie zdrowo
u mnie jak u Kasi na Mikolaja daje sie slodycze,owoce itp.

a na drugiego Mikolaja/Gwiazdora prezenty

mykam
dobranoc
 
reklama
Do góry