reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

A poza tym co lekarz to mądrzejszy. Karmić nie karmić w nocy, nosić bo czuje się bardziej kochane, nie nosić bo się przyzwyczai, dać się wypłakać, nie dać się wypłakać, budzić na karmienie nie budzić, spać z dzieckiem w łóżku, nie spać. :-[. A niech ich wszystkich cholera weźmie tak ogłupiają człowieka >:D

Nianiu to trochę sobie odpoczniesz jak bedą rodzice. Odpoczywaj ile wlezie ;D
 
reklama
A mój Maciek już drugą noc budzi sie dopiero o 4.30 pierwszy raz. Kąpałam go o 20 i spał 8 godzin. Normalnie aż się w nocy o czwartek obudziłam i nie wiedziałam co sie dzieje :)

A ja od dzisiaj pracuję :( No i już widzę, że będzie problem, bo moja teściowa to straszna gaduła jest i zamiast dać Maćkowi spokój, żeby sobie sam zasnął to ona gada i gada do niego, on zasnąć nie może i płacze. No i wypracuj tu sobie człowieku wszystko... Ona niby dostała ode mnie "instrukcje postępowania z Maćkiem " ale widzę, że to chyba nie będzie działać.
 
rany u nas cycanie o 21 potem koło 24-1, następne między 3-4, potem koło 6-7 i nie ma spania, w dzień to przerwa 2 godziny to max, mała by tylko przy cycku wisiała, jak ją chce troche przetrzymac to ryk, a smoczkiem pluje w siną dal
 
Alka, Maciejka własnie chodzi pozno spac i pierwsze budzenie ma wczesnym rankiem [4-5], czyli tak, jakbys chciala swojego przestawic, ale skutkie uboczne są takie, że wieczorem bardzo marudzi o chce spac, no i ja nie mam czasu dla siebie - już nie mowie o jakimś relaksie  ;) z mężem.... Poza tym maly po tym karmieniu to juz krociutko spi - do7, a do 8 to juz ta wersja optymistyczna. Więc rano też nie mam czasu  :p

Gaga - Twoj maluch to jeszcze maluch, potem da Ci wiecej czasu na spanie. Nasze "starszaki" już sie regulują - jedne szybciej, inne wolniej, ale każda z nas po kolei notuje jakieś sukcesy nocne maleństwa :) Cierpliwości. Aczkolwiek gdy sama wcześniej czytalam takie rady to niedowierzalam ;)
 
dziewczyny mam nadzieję że Majcia da w końcu pospać, ona to taki cycok że masakra czasami mam wrażenie że jak się dopnie do cycka to tak wisieć będzie bez trzymania ;D no ale wierzę że tak jak u was się to zmieni i w końcu da mi coś zrobić w domu, bo na razie tylko cyca wystawiam ;D
 
reklama
Do góry