reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Hi hi nie ma to jak stęskniony łoś :tak::-D
mam nadzieje,że mój tez tęskni choć troche :-p
Iwon dzieki za komplement :elvis:

a u mnie.... domek wysprzątany, pranie wyprane, dziecko śpi
jak wstanie to zjemy szybka zupke i czekamy na gości :-):-):-)
Pogoda piękna i tak cieplutko mmmmm nareszcie :tak:
 
SERDECZNE ZYCZONKA DLA KOLEJNEGO DWULATKA
KORNELKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1008040131069zx6.gif
 
Hello:)

Masz rację Dorotka. Moim zdaniem taka akcja ma sens tylko wtedy, kiedy jest się z maluchem 24/7. Nie wyobrażam sobie jakos mojej teściowej latającej za Maćkiem pół dnia z nocnikiem. Dlatego wzięłam się za to teraz jak mam wolne i bardzo się z tego cieszę, bo mam nadzieję, że do końca wakacji się z tym uporamy na 100%.

Dzięki Klaudia za wsparcie :) Właśnie ze względu na pracę nie decyduję się na odpieluchowanie teraz. Mam świadomość że nie do końca mogę polegać w tym temacie na niani. Zabiorę się za to na spokojnie i po mojemu we wrześniu :happy:
 
Dzięki dziewczyny za info w sprawie spania.:tak:
Tak pytam, bo zrobilismy pokój dla Matueszka i kupilismy nowe łożko dla niego.
Takie z ogranicznikiem od strony głowy.
I dziś znów spi w tym łożku.:tak:
Genralnie powinnam się cieszyc, ale mam obawy czy to nie za wszesnie:szok:, a moze spadnie(choć jak dotąd nic takiego się nie zdarzyło:-)) i się wystraszy.Dobrze , ze Gazelka mnie pocieszyła, ze też przymierza się do takiego kroku:tak:
Tłumacze sobie, ze jako, ze Mati jest duzy(dziś usłyszłam, ze ma 4 latka:szok::szok:)to bardziej obijał się w łożeczku i tam było mu nienajwygodniej.
Poza tym chyba sama uzależniłam się od tego, ze on spi obok i jakoś tak pewniej z tym się czułam.:zawstydzona/y:

A teraz , skoro Mati sam wybiera spanie w nowym łożku, to widocznie tak ma być:tak:,..... a ja niedługo urodze sobie "nastepcę', który bedzie spał w łóżeczku przy mnie.:-p:-p:-):-):-):-):rofl2::rofl2::rofl2:

my zaraz po remoncie zabieramy się za kupno łóżeczka :tak: A dzis w ikei znalazlam specjalne ograniczniki dla dziecka zeby nie spadl na podloge. Kiedys u siostry mial drzemke na duzym malzenskim łożu i spadl. Jak polecielismy zobaczyc co sie stalo to najpierw na łóżku nie było widać nic, a potem zza łóżka nieśmiało wychyliła się Maciusiowa główka i powiedziała "bam!" :rofl2:

a to barierka:

67198_PE180791_S3.jpg
 
Kuba własnie zrobił kupe na podłoge :angry::angry:
zła jestem bo znowu zaczał robic siku w majtki.............
qrcze :-(

ale od poniedziałku biore sie za Niego powaznie!!!
 
reklama
Hejoo kobitki :-)
Pogoda piękna, wreszcie :tak::tak::tak:

Jeżeli chodzi o spanie w "dorosłym" łóżku to Daria śpi na takim już jakieś pół roku i oczywiście śpi w swoim pokoju. Przechodziliśmy etap przychodzenia w nocy do naszego łóżka, ale to już historia :-p:-p.

Pieluchy używamy tylko do spania oraz na spacery(jak jest zimno):tak:.

Z nowości zakupiliśmy już kolejny fotelik samochodowy, taki do 36 kg :tak::-p
 
Do góry