reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Dostałam cynk od Niani, że Aga wkleiła czadowe foty ubrań, więc wpadam na moment :-) Faktycznie Aga, jak dla mnie bomba! Zwłaszcza ten biały komplecik i płaszczyk :cool2:

Asia, bardzo ładne te szafki :tak:. Osobiście zawsze ceniłam Twoją obrotność i zaradność, więc wcale nie dziwi mnie, że tak zgrabnie i szybko się uwinęłaś ;-)
 
a ja oficjalnie przyzjanę się, ze mam dzis lenia :happy: :happy: :happy: :happy: skończyłam raport Miesięczny (HURRRRRA) i regeneruję siły wykańczajac koperty na kartki świąteczne. :-) :-) :-) :-) :-)

Też sie zastanawiam co z Tusią :tak: :tak: :tak:

idę po kolejną kawę. a w sprawie ubrań: polecam H&M H&M ; Zarkę Zara - Spring Summer 2007 ; Reserved RESERVED Spring/Summer 2007 i Greenpoint Greenpoint
to moje ulubione :-) :-) :-) :-) :-)
 
ooo, widzę, ze na zamkniętych watkach macie (mamy :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: ) jakiegoś Boba Budowniczego, hmmmm :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:
a juz chciałam zacząć nowy watek w tym temecie :-) :-) :-) :-) :-)

ok, czekam na dostęp.
 
reklama
a ja oficjalnie przyzjanę się, ze mam dzis lenia :happy: :happy: :happy: :happy: skończyłam raport Miesięczny (HURRRRRA) i regeneruję siły wykańczajac koperty na kartki świąteczne. :-) :-) :-) :-) :-)

Też sie zastanawiam co z Tusią :tak: :tak: :tak:

idę po kolejną kawę. a w sprawie ubrań: polecam H&M H&M ; Zarkę Zara - Spring Summer 2007 ; Reserved RESERVED Spring/Summer 2007 i Greenpoint Greenpoint
to moje ulubione :-) :-) :-) :-) :-)

Zara właśnie zaliczona :cool2: Moje łupy to : para spodni, dwie koszulki:cool2: :-p
Melduje, ze mierzyłam wszystkie mozliwe balerinki w zarze ale w zadnych nie wygladałam dobrze:sick: A sa fajowe.

Elen raport miesieczny?? Chyba kolezanka w pokrewnym zawodzie pracuje co ja :cool2:

z tym będzie problem, bo rozumiem, że chodzi o mnie na tych fotkach, tak ? wiesz, u nas w domu to ja robie zdjęcia i dlatego na niewielu jestem :-)

o, na tym jestem. tak jakby, hahhahhaa

Znowu ściema nu nu nu :ninja:
A teraz troche wazeliny :-p Juz widać, ze:

- jesteś naturalna - a ja sobie to niezwykle cenie:tak:
- masz ładne, świecące zdrowe włosy:tak:
- i kwiecisty piekny sposób przekazywania własnych myśli - jak nasza Iwon:tak:

Dziewczyny a Tusia gdzie sie podziewa?Zapracowana jest,czy co?

No ja tez pytałam ostatnio o Tusie. Tusia wracaj!!

No ja na ten sezon tez chce baleriki kupic tyle,ze nie moge sie zdecydowac jakie...

Ja tez:baffled: Co wiecej ja zupełnie nie moge zdecydować się co chce i jakoś ostatnio mam doła bo źle wygladam przez co źle się czuję:sick:
 
Do góry